Nástroje pro tento web


sommersfeld

Sommersfeld Company

Společnost Sommersfeld byla založena před devatenácti lety panem Wilsonem Sommersfeldem. Jedná se o společnost s plným ručením majitele, takže o ní bohužel není v obchodním rejstříku mnoho informací. Sídlo společnosti je ve městečku Colorado Springs v New Yorku. Firma se zabývá konstrukcí elektráren a rozvodových sítí pro bezdrátový přenos energie, a distribucí elektřiny v této síti. Dále se věnuje výzkumu a výrobě technologií využívajících bezdrátové napájení, a také experimentování s autonomními roboty a strojovým myšlením. Společnost dosud provedla jen ve Spojených státech zhruba 10 akvizicí menších společností operujících na stejném poli.

Sommersfeld Co., která vlastní patenty na Teslovu technologii. Firma se legální cestou snaží nabízet distribuci elektrické energie pomocí bezdrátové retranslační sítě na Teslově principu. V současnosti má Sommersfeld co. svoje distribuční soustavy v Británii, Francii, USA, snaží se dále expandovat např. do SSSR, kde je mu ale ze strany státních orgánů bráněno v zahájení činnosti. Patenty firma patrně získala přes fundátora Teslových výzkumů - Johna Pierponta Morgana (pokud není přímo bankovní institucí J. P. Morgan & Co. vlastněna).

Sommersfeld se pokouší expandovat po celé Evropě, ale v SSSR a ve Francii mu byla po dostavění celá infrastruktura znárodněna.


Vztahy s organizací

Po sérii incidentů, při kterých agenti Omegy ničily civilní instalace (přenosové věže a generátory) společnosti Sommersfeld, došlo k vyjasnění záměrů a postup s jejím zástupcem Michaelem Farstonem. Ten následně nabídl Omeze spolupráci při odhalování nelegálního a nebezpečného využívání jejich přenosových věží. Sommersfeld co. se postará o nahlášení incidentů, případně zaměření zdrojového signálu, a Omega toto narušení prověří a vyšetří.


Zprávy

Produkované technologie

Osoby v organizaci

Související

sommersfeld.txt · Poslední úprava: 2024/02/03 23:56 autor: 127.0.0.1