Nástroje pro tento web


zlate_kolo

Zlaté kolo

Interní název pro celou řadu skupin a organizací, které určitým způsobem spolupracují na metodách pro přímé hromadné a dálkové ovlivňování a ovládání lidí. Snaží se o ovládání lidí s pomocí Teslovy technologie bezdrátového přenosu energie] a chemikálií na bázi [[n-stoff|N-stoffu. Z obětí své kontroly vědomí dělají nemyslící jedince. Kontrola vědomí je pravděpodobně prostředek.

Společným znakem je symbol ozubeného kola, které se vyskytuje v různých barevných kombinacích (nejdříve byla odhalena skupina používající zlatý symbol na černém poli). Tyto organizace jsou obvykle řízeny polovojenským způsobem a využívají ozbrojené stráže, útočí na agenty Omegy bez varování, případně se je pokouší zajmout a uvěznit. Jsou dobře organizovaní, i když v jejich jednání lze najít taktické chyby a těch využít k jejich poražení. Velmi pravděpodobně mají podporu vojenských nebo vládních skupin v Sovětském svazu, Německu, USA a Británii, nebo alespoň pracují s jejich souhlasem. Disponují řadou moderních technologií jako jsou výrobní chemické linky, vrtulníky a zejména Teslovy věže.

Plán dalšího postupu

Je nutno ověřit podezření, že organizace Zlaté kolo je podporována vládou SSSR a Německé říše. Do vyvrácení tohoto spojení je nutná značná opatrnost při působení v těchto zemích. Odpovědní lidé v USA se k této záležitosti staví velmi rezervovaně, v Británii jsou o něco méně skeptičtí, přesto však zatím nemůžeme očekávat žádnou podporu. Prozatím tedy bude Omega pokračovat ve sbírání informací. Je doporučeno vyhýbat se konfrontacím s oběma skupinami, i když toto doporučení není možné vždy dodržet.

Relevantní mise

zlate_kolo.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1