Nástroje pro tento web


z73_1

Zpráva o Legii #1

Původní zpráva z 6. května 1939
Již nemusí být aktuální!
Současná svodka je vedena pod případem Ovládání mysli


A185: Projekt Daemona, který on využívá na připojení lidí ke kolektivnímu vědomí. Lidé jsou připojováni z vlastní vůle a pro Daemona pak často pracují. Projekt by bylo možné zneužít, Daemon však tvrdí, že to nemá důvod udělat.

A188: Legie je podle mého společenství ovládaných skrze Wote Colu a Teslovy věže. To celé organizuje Lael Daemon, který pravděpodobně ví o kolektivním vědomí a možná i o dalších společensvých. Lael Daemon je ale velmi pochybná bytost vydržující si lidi jako je Khan, zřejmě k vykonávání věcí, které on vykonávat nechce, aby na něj nepadl stín.

A198: Legie je entita složená z kolektivního vědomí zhruba 2 milionu lidských bytostí, které ale nejsou vždy v jeden okamžik nutně připojeny. Pro připojení je nezbytná kombinace fyzikálních a chemických faktorů (radiové vysílání např. skrz Teslovy věže, chemická substance měnící povahu lidského těla na přijímač/vysílač, v našem případě Berensonova kapalina, což by měla být stejná substance jako jedna ze složek Wote Coly). Podrobně viz závěry M84, kde se k připojení využily ještě okultní praktiky. Legie je schopná komunikovat rovněž prostřednictvím telefonu, takto jsem s ní byl v kontaktu já. Byla mi nabídnuta možnost připojit se k legii a vedl jsem samostatný rozhovor mimo mise s Legií, v rámci kterého jsem se snažil vytěžit další informace. Připojení k Legii je pravděpodobně nevratné a po dobu připojení není lidská bytost schopná samostatně fungovat a plnit své cíle a úkoly, tělo tedy plně kontroluje Legie. Má možnost připojit se k Legii je stále otevřená. Podle rozhovoru s Legií zatím nepředpokládám nějaké přímé vědomé ovládání entity jinou organizací, jde spíše o novou a zcela samostatnou entitu s vlastním vědomím. Nemohu ale vyloučit nepřímé ovládání či využití, které samotná Legie netuší a popírá.

Další nutné mise:

  • průzkum 13. podlaží
  • průzkum Daemonova obydlí
  • zvážit prímé připojení agenta k Legii (prakticky zřejmě obětování) s možností jej sledovat jiným agentem
z73_1.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1