Nástroje pro tento web


agent:198

A198 Ezra Enri

a198.jpg

Rok narození
1902
Stát
Palestina
Pověření
aktivní
Specializace
vyšetřovatel
Hráč
Milan Šorm


Přesvědčování, Nenápadnost, Vyslýchání, Odhodlání, Vyšetřování, Boj nožem

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a199.jpg a200.jpg a201.jpg a202.jpg a203.jpg a122.jpg a267.jpg a268.jpg a269.jpg


Posudky od spoluagentů

 A199 Hans Pichler
M84 Invokace
Velmi příjemný a praktický člověk, což je překvapivé při absenci akademického vzdělání. Je zjevné, že si dokáže poradit v praktických oblastech života a tedy je skvělým doplněním skupiny.


 A203 Daniel Kessler
M84 Invokace
Velmi schopný agent, který je schopen zjistit a zařídit velké množství investigativní práce. Nevýhodou je pochybná oddanost Omeze. S Omegou bude spolupracovat jen do doby, dokud to bude výhodné pro jeho cíle pomáhat svým hebrejským bratrům. Schopný v generování plánů, zhodnocování rizik a vedení ostatních.


 A267 Samuel Rutherford
M159 Marek 5:9
Ezru Enriho jsem vnímal jako tajemného muže, který má za lubem podivné věci. Byl to on, který mne zasvětil do mnoha tajů odhalených agenty Omegy, ale musím se přiznat, že většinu jsem mu nevěřil. Mou důvěru si však uískal, když se dobrovolně stal subjektem mých experimentů na newyorské výstavě Expo a podstoupil měření EEG v terénu po působením thalia v Radio Cole. Jedná se o velmi vynalézavého agenta a spolehlivého parťáka s pragmatickým stylem práce.


 A122 Fridrich Wagner
M159 Marek 5:9
Agent A198 na mě působil na poměry operativce Omegy poměrně výstředně. Někdo by jej mohl označit za potrhlíka. Nicméně se mu nemůže upřít efektivita, zápal i nasazení. Leč jeho metody jsou mimo mé spektrum má výsledky a nebojí se skočit do akce.


Charakterizace

Původně aškenázký žid kdesi ze střední Evropy, snad příbuzný českého žida Kolbena, původní profesí zřejmě podomní obchodník. Koncem dvacátých let v Bratislavě poznal Imiho Sde-Ora, u kterého se zdokonaloval v bojových uměních beze zbraní, neboť při svých prodejních aktivitách byl častým terčem chuligánů. Později ve třicátých letech podnikl aliju do britského mandátu Palestiny, kde využil svých dovedností důvtipného obchodníka a šikovného zápasníka a sloužil v podzemním hnutí Hagana jako tajný vyšetřovatel násilných činů proti židům. Podivnosti některých úmrtí a další úkoly jeho nadřízených ho donutili vyrazit na „studijní pobyty“ po celém světě.

Otázka jeho loajality je nyní velká neznámá, zvláště poté, kdy na povrch vycházejí důsledky společného bádání jeho prastrýce s Teslou za Kolbenova amerického působení.

Povaha tichá, zádumčivá, samotářská, životním zaměřením pragmatik, místy až cynik

bojové umění, vyšetřování (působení v Haganě), přesvědčivost obchodníka, dobré kontakty v diaspoře (studijní pobyty umožnily poznat dost židů z celosvětové diaspory).

agent/198.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1