Nástroje pro tento web


agent:203

A203 Daniel Kessler

a203.jpg

Rok narození
1909
Stát
Británie
Pověření
v záloze (původně A160)
Specializace
obchodní jednání
Hráč
Folcwine


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a198.jpg a199.jpg a200.jpg a201.jpg a202.jpg


Posudky od spoluagentů

 A198 Ezra Enri
M84 Invokace
Efektivní agent. V průběhu mise pomáhal zejména dr. Pichlerovi, se kterým vytvořil dobře fungující dvojici. Dle mého soudu nám při misi mohl více přiblížit informace ze svých předchozích zkušeností, nebylo by nutné tolik telexovat a v průběhu mise objevovat. Jeho kontakty úspěšně zabránily v konfrontaci s Gestapem, což klidnému a úspěšnému splnění mise výrazně napomohlo.


 A199 Hans Pichler
M84 Invokace
S agentem se dobře spolupracovalo a výrazně mi pomáhal zaměřovat se na to, v čem jsem sám dobrý. Těším se na další spolupráci. Bez jeho kompasu by bylo o něco těžší se orientovat v mapách univerzitního areálu.


Charakteristika

Obchodní cestující pro textilku z Manchesteru - má kufřík plný vzorků látek různých účelů, od luxusních látek, přes pracovní oděvy po speciality typu ochrana proti žáru, chemikáliím a Tesla výbojům (látka protkaná kovovými dráty uzemněnými přes speciální vodivou pryž). Nosí jeden univerzální kabát, který skrývá nejedno překvapení. Je diplomat - proč se uchylovat k násilí, když k cíli lze dospět pomocí síly slov.

O Omeze si myslí, že jde to místy hloupá organizace, která přichází s nevhodnou strukturou, nízkou informovaností a efektivitou (a často životností) svých pseudo-agentů.

agent/203.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1