Nástroje pro tento web


agent:201

A201 Colette Sadoul

a201.jpg

Rok narození
1906
Stát
Francie
Pověření
neaktivní
Specializace
forenzní psycholožka
Hráč
Michaela Kováčiková


Účast v misích

Hlášení

Nothing found

Spoluagenti

a198.jpg a199.jpg a200.jpg a202.jpg a203.jpg


Posudky od spoluagentů

 A198 Ezra Enri
M84 Invokace
Forenzní psycholožka měla na misi výhodný přístup k průběhu experimentu vzhledem k důvěře pana Diensberga k její osobě. V průběhu výslechu Legie jsem však očekával aktivnější přístup vzhledem k její specializaci. Její vyjednávací schopnosti v průběhu jednotlivých částí mise však byly nad očekávání. Když pomineme typicky francouzskou rychlost práce a navazování kontaktů, která mi není přirozená, spolupráce s agentkou byla úspěšná a na další mise ji lze doporučit.


 A199 Hans Pichler
M84 Invokace
Agentka zvládala misi vzorně a svým šarmem i znalostmi psychologie velice pomohla zdaru, alespoň z pozice ze které mohu posuzovat.


 A203 Daniel Kessler
M84 Invokace
Forenzní psycholožka z Francie. Psychologický posudek od agenta s neznalostí psychologie je zákonitě nespolehlivý. Spíše úzký rozhled, ale naštěstí nevsouvá své názory do oblastí, kterým nerozumí. Mělo by stačit jen občasné popostrčení/nasměrování od staršího agenta.


Charakterizace

Forenzní psycholožka, fascinovaná efekty nadpřirozených vlivů na lidský mozek a jednání. Nadání na hypnózu pomocí hlasu nebo mosazného kyvadla, které vždy nosí u sebe. Dokáže lidi uvést do transu. Čelila obvinění ze zneužívání času s klienty vyhrazeného na vytváření psychologického posudku, na - jak se vyjádřili její kolegové - „hrabání se jim v hlavě“.

agent/201.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1