Nástroje pro tento web


agent:202

A202 Jan Skretovski

a202.jpg

Rok narození
1890
Stát
Polsko
Pověření
aktivní (původně A178)
Specializace
Elektrotechnika
Hráč
Irigi


Bezdrátové přenosy, polský patriot, polygot, elektrotechnik, inženýr, nesmělý

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a199.jpg a200.jpg a201.jpg a203.jpg a264.jpg a265.jpg a266.jpg


Posudky od spoluagentů

 A198 Ezra Enri
M84 Invokace
Představit se jako Francouz s polským jménem v německém hotelu nepovažuji za profesionální, bylo by lepší zvolit falešné jméno. Jeho technické schopnosti však předčily, alespoň dle mého pozorování, francouzského technika. Agent by se měl naučit více prosadit svůj názor, a to jak v rámci pracovní skupiny, tak vůči konfrontovaným jedincům (očekával jsem, že mne k pokusu dostane blíže než do sousední místnosti). S tímto agentem jsem spolupracoval ve dvojici nejdéle, avšak jako agent-samotář jsem jeho přítomnost úplně nevnímal.


 A199 Hans Pichler
M84 Invokace
Tichý a milý technik. Bohužel to vedlo k tomu, že jsem se o něm na misi skoro nic nedozvěděl.


 A203 Daniel Kessler
M84 Invokace
Klidná síla, která potřebuje dohled rozhodnějšího agenta, aby jeho talenty nezahálely. Vhodný pro klidné a nenápadné mise, kdy stres není významným faktorem. Ve větší skupině by měl být přiřazen agent, který mu bude naslouchat a hlasitě opakovat jeho návrhy, které by jinak mohli zapadnout.


Charakterizace

Inženýr z polské polytechnické univerzity, který má záběr přes elektřinu, strojírenství, trochu chemie a jiných technických oborů. Emigroval do Francie, kde sloužil v armádě během první války na vývoji prvních tanků a jiných technických věcech.

Umí techniku používat, rozumí ji a v dokáže ji konstruovat. Když potká tajemno, spíše se přiklání ke skeptickému vysvětlení.

Hlavní motivace je asi poznání. Všechny tyhle jevy jdou hodně za hranici toho, co známe, takže jim chce porozumět, aby mohly sloužit lidstvu.

agent/202.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1