Nástroje pro tento web


hlaseni:m84_a202

Hlášení M84-A202

Mise
M84 Invokace
Autor hlášení
A202 Jan Skretovski

Zadání

Byl jsem kontaktován Richardem Plumem, studentem na univerzitě v Cáchách. Potřeboval konzultaci a díky naší předchozí známosti se obrátil na mne, protože šlo o citlivou záležitost, kterou nechtěl konzultovat v širším kruhu lidí.

Zjištěné skutečnosti

Plum spolupracoval se dvěma dalšími osobami: Erichem Berensonem, chemikem, a Alanem Dienbergerem, který hrál roli pokusného subjektu. Plum se mi svěřil, že Dienberger připojený k aparatuře sestávající z Teslovy věže v konfiguraci přijímače a interface-zařízení v laboratoři dokáže pod vlivem látky syntetizované Berensonem zachytávat radiové signály a přeříkávat je. Při posledním pokusu takto kontaktovali entitu, která o sobě hovořila v množném čísle. Dienberger si z pokusu nic nepamatoval a podezíral Pluma, že jej chce z experimentu vyšachovat, přisvojit si zásluhy a najít si jiné médium.

Urychleně jsem začal shánět chemickou látku, abychom pokus mohli zopakovat a objasnit, s jakou entitou se dvojice Plum-Dienberger kontaktovala. Předtím, než jsem však Berensona mohl kontaktovat, potkal jsem agenta A198, který s ním již byl v kontaktu a přislíbil, že potřebnou látku sežene, pokud jej seznámím s Plumem, aby mohl obchod vyjednat. Toto jsme učinili a Plum souhlasil s přítomností A198 během experimentu, i když s výhradami. Během toho samého dne jsme se potkali a koordinovali s ostatními agenty v dané misi.

Po opatření látky jsme ve složení Dienberger, Plum, A201, A198, A200, A178 experiment úspěšně zopakovali a pořídili audiozáznam. Kontaktovaná entita se představila jako Legie. Vypověděla že:

  • klade jim otázky mnoho lidí
  • jsou Zpráva o "probuzených" #2 již několik měsíců
  • jsou okamžiky, kdy probuzení nejsou
  • nedokáží ochránit všechny příslušníky národa agenta A198 (židé)
  • byli spící, teď jsou vědoucí
  • spojení lze učinit různými způsoby, i bez techniky (Dienberger studoval kabalistické texty, spojitost?)
  • jsou všude
  • Na otázku, zda jsou hrozbou pro lidstvo odpověděli: „Zeptejte se lidí.“

Po ukončení spojení jsme zabavili audiozáznam a prostor urychleně opustili.

Osobní názor

Kabalistické rituály nejspíš nejsou potřeba k povolání Legie, jde o chemii, lidský mozek a jeho nastavení a přístup ke správnému signálu.

hlaseni/m84_a202.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1