Nástroje pro tento web


agent:268

A268 Emilia Boo River

a268.jpg

Rok narození
23.12.1913
Stát
USA
Pověření
aktivní
Specializace
Výpočty
Hráč
Maja


Strojní inženýrství, technické výkresy, dedukce, všímavost, zvídavá, obratná, řízení auta, střelba z revolveru

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a122.jpg a198.jpg a267.jpg a269.jpg

Posudky od spoluagentů

 A122 Fridrich Wagner
M159 Marek 5:9
Mladá a ambiciózní agentka A268 má bystrou mysl a dokáže si rychle srovnat fakta. Má akční povahu a přichází s neotřelými nápady. V Omeze by to mohla daleko dotáhnout.


 A198 Ezra Enri
M159 Marek 5:9
Agentka byla po celou misi velmi aktivní a vyvíjela samostatnou aktivitu za účelem získání řady informací, kterými už ale dle mého názoru Omega předtím disponovala. Nemohu popřít, že během opakování experimentů misí M66 Ovládaní, M68 WOTE Cola i telefonátu z mise M84 Invokace byly získány střípky nových informací, ale nedošlo k rozšíření informací o Legii příliš nad rámec agenta A188 Lim Kim Sun. Rovněž potřeba nedělit skupinu způsobila, že částečný průlom v zákulisí společnosti Wote nezískal dostatečné informace, neboť jsme pouze opakovali pokusy s roboty, které byly převážně známé z předchozí doby.

Agentku hodnotím pozitivně co do kvantity aktivit, ale pokud by došlo k lepšímu briefingu o cílech Projektu Omega a agentka by se soustředila na konkrétní neznámé záležitosti, mise by mohla být efektivnější. Ku jejímu prospěchu nutno říct, že svodka informací dostupných před misí nebyla zřejmě celým týmem agentů prostudována důkladně a do detailu a některé otázky postulované ve svodce mohly být zodpovězeny lepší rešerší v záznamech dosavadních misí.

Toto by mělo jít k tíži agentů-rešeršerů, nikoliv k tíži práce agentky. Věřím, že při dalších misích bychom po důkladnější přípravě nalezli lepší možnost vzájemné spolupráce.


 A267 Samuel Rutherford
M159 Marek 5:9
Emilia je velmi inteligentní žena, která jistě bude velkým přínosem. Je zdrženlivá a opatrná. Nebojí se ale vyjádřit své názory a klást dobré otázky. Její filosofické uvažovaní ve mne však vzbuzovalo dojem náchylnosti ke konspiračním teoriím, protože její závěry se nezakládali na žádných tvrdých datech.


agent/268.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1