Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


khan

Khan

Charakterizace

  • Američan
  • vyšší štíhlá postava, bradka, tmavé oči
  • výkonný agent Zlatého kola / Legie (?) - nutno vyjasnit

Zaznamenaná přítomnost


Svodka

Khan je pravděpodobně výkonným agentem jedné z organizací Zlatého kola nebo samotné Legie, jeho vztah k těmto organizacím je zatím nejasný. Při M65 bylo v bytě novináře Sieverta nalezeno telefonní číslo, při zavolání na něj vzal sluchátko Khan. Následně přijel za agenty a po jejich vyslechnutí je nechal svými lidmi naložit to auta a odvézt do přístavu, kde je měli zastřelit.

Při M70 bylo zjištěno, že telefonní číslo vede do kancelářské budovy na 40. a 2. avenue. Na tabulkách firem v přízemí je u štítku 1st Western company nejasně vyrytý symbol ozubeného kola. Podle rozmístění štítků by tato firma měla sídlit ve 13. patře, ve kterém ale neústí schodiště, a ani panel ve výtahu neobsahuje tlačítko pro 13. patro. Je možné, že po namačkání kombinace 1+3 na tlačítkách tam výtah zastaví. Patro je hlídané, před budovou naproti je Khanův informátor, který mu volá z telefonní budky.

Khan je v kontaktu s člověkem jménem Lael Daemon, který je pravděpodobně vysoce postaven ve Zlatém kole. Pro něj Khan pravděpodobně pracuje.

Jeho aktivity pravděpodobně sleduje i FBI.

Při dotazu Sítě odpověděli, že o Khanovi mají informace, které ale nejsou dostupné (byly zablokovány někým s velkými oprávněními).


Kontakt s agenty

a77.jpg A77

a78.jpg A78

a84.jpg A84

a85.jpg A85

a91.jpg A91

a95.jpg A95


Související

khan.txt · Poslední úprava: 2020/10/12 07:57 autor: civilista