Nástroje pro tento web


agent:111

A111 Elsa Tschernin

a111.jpg

Rok narození
2.8.1915
Stát
Německo
Pověření
v záloze
Specializace
byrokracie
Hráč
Balú


Byrokracie, geografie, logistika, finance, těsnopis, dánština, jednání s lidmi, starost o ostatní, panikářka, kuřačka (kvůli Omeze), poštovní úřednice, dánská emigrantka

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a112.jpg a113.jpg a107.jpg a128.jpg a129.jpg a130.jpg a138.jpg a139.jpg a140.jpg a141.jpg a133.jpg a136.jpg a137.jpg a159.jpg a160.jpg a161.jpg a162.jpg a163.jpg a165.jpg a166.jpg a167.jpg


Posudky od spoluagentů

 A113 Horst Kropatschek
M5 Smrtící zvony
A111 má patrně alespoň základní zdravotnickou průpravu, jak se domnívám z její reakce a snahy o prohlídku umírajícího hrobníka. Rovněž vykazuje schopnost racionálního uvažování a analytického myšlení při hledání možných stop. Její reakci po konfrontaci s prohledávající jednotkou za kostelem připisuji nezkušenosti, podobně jako typickou panickou reakci civilisty v bojové zóně, kdy se snažila spasit před pronásledovateli ze „skupiny pro odklízení následků padlého sloupu“ útěkem.


 A107 Imogen Hedvig Irene Coulton
M11 Batingtonská konzervárna
A111 působila poněkud důvěřivě (dobrovolné pozření silně podezřelého jídla). Zároveň při konfrontaci s nepříjemným oponentem panikařila a propadala zoufalství (když ji Messner poslal vyjednávat s námi, prostě udělala, co jí bylo řečeno, a nepůsobila, že se snaží situaci nějak ovlivnit v náš prospěch; samozřejmě je otázka, jestli něco takového bylo v tu chvíli možné). Na druhou stranu byla velmi ochotná pomoci ostatním. Zajímavost na konec: když A130 prohlásila, že má zvláštní schopnosti a že „vidí minulost“, reagovala A111 tak, že se jí zeptala, co že viděla. Vysvětlení se mi nabízejí tři: je až absurdně důvěřivá (což se mi nezdá, ne v takové míře), zachovala chladnou hlavu a snažila se uklidnit šílence (což se mi nezdá, protože do té doby příliš chladnokrevně nepůsobila), nebo sama ovládá nějakou „zvláštní schopnost“ (což mi připadá zbytečné komentovat). Mám pocit, že mi tu něco uniká.


 A112 Karl Sauber
M11 Batingtonská konzervárna
Její aktivní rychlé reakce a ošetřovatelské schopnosti nám v této misi byly oporou. Ke konci mise projevila i výborné diplomatické schopnosti, když dokonale unikla ze zajetí, tím že Messnera přesvědčila o tom, že je z potravinářské inspekce. A při ústupovém manévru se projevila i jako vynikající střelec z brokovnice. Toto bylo moje druhé setkání s A111 a vždy se mi s ní spolupracovalo dobře.


 A140 Evelina Mauritzson
M19 Žezlo ledových obrů
A111 je týmově založená, vždy ochotná a ve většině případů i schopná napravit problémy ostatních členů skupiny. Jakožto okouzlující mladá dáma k tomu má rozhodně předpoklady. Doufám jen, že se poučí z minulých zkušeností a pochopí, že podpatky sice mohou být smrtící zbraní, na vykopávání dveří ovšem velmi nevhodnou.


 A141 Matthew Fraser
M19 Žezlo ledových obrů
A111 se jeví jako zdatná agentka. Svým šarmem si úplně podmanila barmana obsluhujícího na vzducholodi do Buenos Aires. Uvedený barman byl tak omráčen její krásou, že nebyl schopen slova a tudíž jsme z něj nebyli schopni získat žádné informace.

Pro příště doporučuji A111 nasadit na mise, kde se nepředpokládá přímý konflikt, protože A111 není dostatečně trénována ve střelbě - což jsem bohužel pocítil i na vlastním těle. U A111 jsem si také nebyl jist, zda je plně koncentrována na misi, neboť klíčové okamžiky mise trávila v kině. Přes výše uvedené navrhuji udělit pouze napomenutí a ponechat agentku ve výkonu služby.


 A136 Miel Rutgers
M26 Plány na stroj
V případě A111 je nutno poznamenat, že v M26, kde jsem se s ní setkal, jsme se rozdělili do dvou týmů - jeden oficiálně novinářský a druhý neoficiální podpora z vnějšku v případě potřeby. Já byl v novinářském týmu, ona v podpoře. Vzhledem k tomu, že jsme se kvůli krytí stýkali co nejméně (míněno dané dva týmy), nezažil jsem s ní ani žádnou pozoruhodnou situaci, při které bych mohl hodnotit její dovednosti. Tímto tedy oficiálně prohlašuji, že nejsem schopen A111 řádně ohodnotit, a proto to ani dělat nebudu.


 A137 Stuart Webley
M26 Plány na stroj
Odměřené mladá Němka, která pod nablýskaným povrchem a krásnou tvářičkou skrývá cosi zrádného. Na misi nepostupovala příliš profesionálně a několikrát ohrozila svou i naši bezpečnost, když udala pravou totožnost. Při plnění funkce tlumočníka se také příliš neosvědčila, neboť mám dojem, že mi záměrně zatajila jisté informace, aby se nadále postupovalo dle jejích představ. Během snahy pomoci mi ven z masového hrobu se jí málem podařilo uškrtit mě lanem.


 A161 Maria Tacheva
M36 Lord Bark
A111 byla z naší skupiny na misi nejzkušenější. Navzdory tomu nepůsobila přímo jako vůdce skupiny, což bychom ale, coby nováčci, do první mise možná potřebovali. Toť asi jediná výtka, kterou bych k A111 v souvislosti s touto misí měla. Jinak působila vcelku profesionálně, ve vypjatých chvílích neztrácela hlavu, nebojí se do nebezpečných situací jít, aby zjistila nové informace. Rozhodně si za celou misi u mě důvěru vybudovala.


 A163 Jakob Rosenberg
M40 Parazit z dolu
A111 se v průběhu mise chovala dle očekávání a podporovala týmovou spolupráci a poskytovala potřebné krytí při průniku do městečka a dalším zjišťování informací. Vzhledem k lokalitě se nevyužil naplno jazykový potenciál, ale v týmu byla podporou.


 A166 George Taylor
M42 Přetížení
Zkušená agentka, která prakticky vedla vyšetřování. Aktivně a úspěšně udržovala naše krytí ve všech situacích. Otázkami se snažila navázat na informace získané při předchozích misích. Bohužel tyto otázky neobjasnila zbytku týmu, což působilo jako by sledovala vlastní agendu.

Doporučuji před každou misí zvážit, zda agentce přidělit zbraň. Po začátku přetížení v hotelu se rozhodla střílet do elektroinstalace. Nejen, že tato akce nemohla mít vliv na elektroinstalaci, ale navíc rozmíchala ještě větší paniku mezi již tak nervózními účastníky večírku.

agent/111.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1