Nástroje pro tento web


agent:133

A133 Urehito Šitama

a133.jpg

Rok narození
1910
Stát
Japonsko
Pověření
neaktivní
Specializace
psychologie
Hráč
Staremperor


Zdvořilý diplomat, řeč těla, přesvědčování, čtení mezi řádky

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a113.jpg a128.jpg a131.jpg a132.jpg a107.jpg a111.jpg a136.jpg a137.jpg


Posudky od spoluagentů

 A133 Urehito Šitama
M12 Ztracený vlak
A133 je profesionál, podle mého názoru je to člověk se vzděláním a širokým obzorem. Jeho zásadní slabinou pro nasazení a omezením je jeho původ. Ale s ohledem na jeho nesporné kvality v jednání s lidmi a chladný racionální úsudek doporučuji konzultovat s ním možnost vyškolení v jazycích blízkovýchodní a středovýchodní Rusi a v dalších misích na tom stavět a vydávat ho za příslušníka Tádžického, Turkménského, Tatarského nebo podobného etnika. Dle povahy mise za pro- nebo protibolševicky smýšlejícího.


 A128 Alexander Nikolajevič Poreninov
M12 Ztracený vlak
Agent je sice excelentní v jednání s kýmkoli, ve kterém je však často limitován svou národností, ale selhává v jakékoli jiné činnosti, která se během mise vyskytla. Pro jeho metodu střelby neznám jiný výraz než komická. Rovněž nápad otevřít sud s nebezpečnou látkou takovým způsobem, aby mu postříkala celý hrudník, nepovažuji za nejchytřejší. Pokud by se agent měl i nadále účastnit bojových operací, měl by dostat, alespoň základní střelecký výcvik, pokud ho nebude schopen zvládnout doporučuji mu zbraň odebrat. Ani svou osobností si mě příliš nezískal. Většinu času se chová odtažitě, na menší prozkoušení jeho schopností reagoval s nepřiměřeným podrážděním, a přestože jsem ho poleptaného odvlekl z nepřátelského tábora, neprojevil žádnou vděčnost. Dále myslím, že agentův talent by se daleko lépe projevil na Dálném východě, kde by působil poněkud méně exoticky.


 A111 Elsa Tschernin
M26 Plány na stroj
A133 budí pozornost svou národností a stylem chování, ale je to distingovaný spolupracovník, skvělý utěšitel a přesvědčovatel lidí - vlastně celkem mi jeho diplomatické schopnosti velice imponovaly. Ovšem jen do chvíle, kdy zanedbal vybavení se padělaným průkazem a podezíravý univerzitní vrátný na něj poštval policii - nicméně to se může asi stát každému, a při jiných příležitostech svůj přesvědčovací um s přehledem dokázal.


 A136 Miel Rutgers
M26 Plány na stroj
Nemám nic proti Japoncům, ale dotyčný agent by mohl mé neutrální přesvědčení snadno změnit. Ze začátku mise, kdy bylo naší prací takřka jen sedět na gauči a pít pivo, se A133 patrně rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou a nejenže se tím ocitl v berlínské vyšetřovací cele, ještě k tomu si tam s sebou vzal jednu z našich dvou vysílaček a mě div nezničil veškerou mou pracně vybudovanou kariéru. Jen se štěstím jsme vyvázli neprozrazeni. Během mise samotné mohu jedině konstatovat, že na vypjaté situace je o něco více navyklejší než já a nepanikaří při první známce ohrožení života, ale i s tímto malým plusem byl na misi spíše přítěží než přínosem.


 A137 Stuart Webley
M26 Plány na stroj
Již od začátku mise mi bylo proti libosti spolupracovat s tímto agentem. Zprvu jsem se snažil být vstřícný, to se však po několika zásadních chybách ukázalo jako fatální a já na tuto snahu rezignoval. Vrcholem všeho bylo, když se A133 nechal chytit a zatknout při pokusu o vloupání na Berlínskou universitu. Náš největší osobní konflikt však nastal na nádraží, kde mě dotyčný přesvědčil, abych se s ním vrátil na hotel a nic nepodnikal a jen čekal. Mám podezření, že na mě A133 použil hypnózu nebo nějaké vůli oslabující drogy.

agent/133.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1