Nástroje pro tento web


agent:128

A128 Alexander Nikolajevič Poreninov

a128.jpg

Rok narození
1906
Stát
SSSR
Pověření
neznámé
Specializace
infiltrace
Hráč
Macintouš


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a107.jpg a111.jpg a112.jpg a129.jpg a130.jpg a113.jpg a131.jpg a132.jpg a133.jpg


Posudky od spoluagentů

 A107 Imogen Hedvig Irene Coulton
M11 Batingtonská konzervárna
Nenapadá mě jiný výraz pro A128, než psychopat. Upřímně řečeno, nechápu, jak mohla organizace, která se považuje za elitní, poslat někoho takového do akce společně s normálními lidmi. Agent 128 se opakovaně projevil jako fanatik (prosovětský a „protiimperialistický“ - jeho loajalita 100% nepatří naší organizaci, nýbrž Sovětskému svazu) a agresivní člověk bez náznaku sebeovládání. Jeho jednání nepřímo ohrozilo životy nás všech a zapříčinilo absolutní nezdar celé mise.

Dle svých slov „měl problém“ s pumpařem, který vyřešil tak, že na neozbrojeného muže vytáhl pistoli. Když se objevili policisté, pokusil se je sám odzbrojit, nakonec došlo na střelbu a jeho postřelení.

Během mise neskrýval xenofobní averzi vůči příslušníkům jiných národností (německá, americká), dokonce i když šlo o členy týmu. Bez jakýchkoliv zábran zmiňoval jak osobní (jeho účastí v RA a v Čece), tak tajné informace (tajný agent, název organizace) - a to před svědky, nejen před agenty.

Jeho projevy, které se i nadále nesly ve stejném duchu, naprostá absence sebereflexe a ani náznak ochoty přizpůsobit se, zapříčinily to, že jsem odmítla s ním nadále spolupracovat, aby nedošlo k újmě na životech - jak nás, tak nevinných civilistů. Jestli má nějaké skryté kvality, pro které byl přijat do organizace, pak ty se jistě neuplatní při spolupráci s jinými lidmi. Podle mě je to nekontrolovatelný sociopat, který se nedá nazvat jinak, než „neřízenou střelou“. Tímto žádám, abych s ním již nebyla nasazována na mise, jelikož naše hodnoty a přístupy k lidskému životu jsou naprosto neslučitelné.


 A111 Elsa Tschernin
M11 Batingtonská konzervárna
Je mi záhadou, proč organizace zaměstnává člověka, ze kterého přímo čiší příslušnost k neblaze proslulému státu; který zachází tak daleko, že nazývá své spolupracovníky „soudruhy“, a který se - s drzostí svému národu vlastní - opovažuje obviňovat ostatní členy ze zrádného jednání. Výmluvnost A128 nezná mezí, nezdálo by se však, že by mu nějak zvláštně pomáhala dosáhnout vytčených cílů. Za jeho jedinou kladnou stránku považuji (kromě schopnosti vyrábět hořlaviny) aktivitu a neutuchající nápaditost - pokud se výplodů jeho mysli ujme někdo schopný, je možno základní jiskru dále rozvést do fungujícího plánu.


 A112 Karl Sauber
M11 Batingtonská konzervárna
Zbrklý, nedisciplinovaný. Možná dvojitý agent. Svojí zbrklostí prozradil celou misi a ohrozil životy všech zúčastněných. Tak tak že jsme to přežili. Trochu zmatený ve svých myšlenkách. Pokaždé tvrdí něco jiného a jednou se pokusil o zbabělý útěk.

Nechápu z jakého důvodu byl přijat do Omegy, pro skupinovou práci je skoro nepoužitelný. Nicméně pokud někdy budete potřebovat něco vyhodit do vzduchu nebo udělat někde rozruch, tak tam pošlete jeho.

(Varování - pokud střílí, málokdy něco zasáhne, většinou je postřelen.)


 A113 Horst Kropatschek
M12 Ztracený vlak
Naprosto netuším co si mám myslet o A128. Jsou zde jisté paralely k A115, ale obávám se že v tomto případě se A128 vyznamenal mnohem více.

A128 se naprosto neorientuje v daném prostředí, pro něj údajně „domovském“. Je schopen lhát ostatním agentům aby zakryl vlastní neúspěch místo aby řekl, že se mu nepodařilo získat informace a zkompromitovat se, takže není možné včas situaci „vyřešit“. Jeho „nejlepší“ kousek byl ovšem pokus o provedení inspekce. Nechápu jak někdo takový jako je A128 mohl projít přijímačem (do mateřské organizace, tím méně k nám). Doporučuji zavést disciplinární řízení s A128 a přeřadit na pozici kde nebude moci napáchat tolik škody (pokud taková pozice v rámci organizace existuje).


 A133 Urehito Šitama
M12 Ztracený vlak
Od A128 bych očekával lepší orientaci v prostředí a v jednání s místními. Dopustil se vážného přestupku proti direktivám Omegy, když záměrně lhal kolegům aby zakryl svoje selhání. Navrhuji přísnou důtku.

agent/128.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1