Nástroje pro tento web


agent:112

A112 Karl Sauber

a112.jpg

Rok narození
1910
Stát
Německo
Pověření
v záloze
Specializace
elektrotechnika
Hráč
Dukolm


Elektrotechnika, radioamatér, Vojenská služba

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a111.jpg a113.jpg a107.jpg a128.jpg a129.jpg a130.jpg


Posudky od spoluagentů

 A113 Horst Kropatschek
M5 Smrtící zvony
A112 se projevoval jako schopný ve vyšetřování a bystrý pozorovatel. Domnívám se, že A112 není civilista, přestože podle některých jeho činností jsem nabyl dojmu, že nemá bojové zkušenosti. Podle jeho chování a činností, které během této operace vykonal, se domnívám že jde o inspektora Kriminal Polizei, který byl do vesnice Wissede vyslán aby prošetřil podezřelá úmrtí. Jediná věc která mi do této úvahy nezapadá je skutečnost, že vesnice byla odříznuta z hlediska telefonního a telegrafního spojení. Avšak s ohledem na skutečnost, že k prvnímu úmrtí došlo před přerušením telefonního vedení, je možné, že poštmistr informoval patřičné orgány, které vyslaly A112 k prošetření ještě předtím.


 A107 Imogen Hedvig Irene Coulton
M11 Batingtonská konzervárna
A112 je přínosným členem týmu. Byl ochotný (opakovaně) pomoci a když bylo zle, tak navzdory svému názoru na příčinu situace zůstal loajální (bránil A128 proti policistům). Když došlo k rozkolu ve skupině, byl možná až příliš horlivý; jsem si poměrně jistá, že nebýt důrazného protestu ze strany mé a A111, byl by zastřelil A128 - na druhou stranu, do té chvíle se A128 projevoval natolik kontraproduktivně a absurdně, že dovedu pochopit, že se A112 snažil odstranit z cesty pravděpodobného zrádce a člověka, který nás nepřímo ohrožoval na životech. Když pak došlo na opouštění Batingtonu, A112 mě podpořil v mém rozhodnutí nevzdávat se Messnerovi a bez jeho pomoci bych nejspíš auto z Batingtonu sama nedostala.


 A111 Elsa Tschernin
M11 Batingtonská konzervárna
S A112 se znám z jiné akce, a stejně jako tehdy, i teď působí důvěryhodně ač nepříliš komunikativně. Střelnou zbraň bych mu nedala do ruky, nicméně svou neschopnost střelby vyvažuje k dokonalosti přivedenou schopností vyrábět zápalné láhve. Čas od času se u něj projeví nával dobré nálady a povzbuzování, které zvedne zbytku skupiny náladu, avšak nepravidelnost, s jakou této nálady dosahuje, je poněkud zarážející. Patří mu také dík za navržení maskovacího plánu (vydávat se za potravinářskou kontrolu), který mě a A129 dostal ze svízelné situace.


Charakteristika

Popis

170 cm vysoký, silnější postavy, hnědé nakrátko střižené vlasy, povětšinou oblečen v tmavém obleku

Charakterové vlastnosti

Trošku samotář s vynikajícím technickým myšlením, občas trochu ukvapený, když mu jde o život. Je schopný se pro svůj cíl nebo přátele i obětovat.

Dovednosti a schopnosti

Elektrotechnik a radioamatér, amatérský se zajímal o záhady

Životopis

Jeho otec byl profesor fyziky v Berlíně. V dětství měl klidné rodiče ho odmalička učily. Po absolvování střední školy se přihlásil na fakultu fyziky s zaměřením na Elektrotechniku. Poté absolvoval povinou vojenskou službu jako radista. Mezitím ale jeho otec nesouhlasil s nástupem Hitlera k moci a přidal se k německému odboji. Zatčen a i s matkou popraven. Po návratu z vojny. Měl problémy najít práci kuli prohřešku rodičů. Proto přijal práci u jednoho staršího pána pro kterého měl hledat historické materiály a artefakty. Při jednom hledání se dostal do města, kde umírali lidé za zvuku zvonů. Byl nucen opustit rodnou zemi a vydal se do Paříže, kde byl naverbován do Omegy.

Doporučení

Vstup do Omegy doporučil Horst Kropáček po setkání u jedné vyšetřované události, kde o vlásek unikli smrti.

Profesní kontakty

  • Roland Wissen – bývalý zaměstnavatel, má mnoho kontaktu a zdrojů. Pokud někde něco okolo záhad někdo něco provádí, tak o tom ví

Osobní kontakty

  • Erin Renko – jeho sestřenice, jediná poslední žijící příbuzná
agent/112.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1