Nástroje pro tento web


agent:136

A136 Miel Rutgers

a136.jpg

Rok narození
12.11.1901
Stát
Nizozemsko
Pověření
v záloze
Specializace
konstrukce lékařských přístrojů
Hráč
Chasnik


Řečnivý, společenský, kariéra nadevše, občas schizofrenní, uzavřený, posedlost, fotograf, improvizovaný přednes, přístroje, experimenty, odolnost proti bolesti, lidská fyziologie, elektrotechnika

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a115.jpg a137.jpg a107.jpg a111.jpg a133.jpg a153.jpg a154.jpg a155.jpg


Posudky od spoluagentů

 A111 Elsa Tschernin
M26 Plány na stroj
Je otázka, nakolik je vhodné, když se s Omegou slučuje soukromá kariéra. Je skvělé, že se A136 živí jako novinář doopravdy a nemusí používat padělaný novinářský průkaz coby laciné krytí, ale v okamžiku, kdy by jeho kariéra mohla být ohrožena, přišlo mi, že je to možná na škodu. Občas jsme vyčkávali podle mne zbytečně dlouho (na druhou stranu, nevyznám se v zákrutech investigativní žurnalistiky), a měla jsem pocit, že se naše akce příliš řídí novinářovými obavami. Na druhou stranu se A136 projevil jako zkušený člen týmu s vůdcovskými sklony, a myslím, že bez něj bychom nebyli pořídili zdaleka tak dobře.


 A137 Stuart Webley
M18 Kříže v lese
A136 se mi zprvu jevil jako velice otravný a pro akci nepoužitelný člověk. Na to, že jsme vrstevníci, zdá se býti velmi dětinský, avšak energický. Nějakou dobu jsem ho podezříval z androfilie, poté se ale ukázalo, že mu ženy nejsou cizí. Je velice upovídaný a podlézavý. Ale po našem malém výletu do Kanady musím své stanovisko přehodnotit a ocenit jeho pomoc a podporu kterou mi poskytl v lesích okolo Vormintu, kde jsme oba bojovali o holý život na hranici šílenství. A taky je to bastard jemuž štěstěna přeje v každé situaci.

M26 Plány na stroj
Během mise postupoval logicky a užíval velmi umně svých schopností. Díky své profesi reportéra se postaral o slušné krytí, ale na můj vkus se vším až moc vyčkával a nehrnul se do žádné akce, která by spěla k dosažení našeho cíle. To také vedlo k hádce ohledně postupů na misi a pacientů v sanatoriu, kde jsem přesvědčen o své morální pravdě. Přesto A136 byl jediný, mezi ostatními kolegy, na jehož slova jsme nakonec dal. Za to jistě mohou naše společné zážitky v Kanadě, kde mi zachránil život.


 A155 Petru Schmeich
M32 Hrad na skále
Agent projevil výborné plánovací a logické schopnosti, zároveň ale projevil malou odolnost vůči šoku. Trvalo překvapivě dlouhou dobu, než se ze šoku dostal a po dobu jeho trvání nebyl schopen se soustředit na nic jiného. Šok se dostavil ve chvíli, kdy se proti němu postavil Profesor Hübner, který se evidentně stal extrémně paranoidním. Je otázkou, zda šlo o šok z toho, že někdo, koho měl A136 za přítele, se obrátil proti němu, nebo má A136 jiný důvod, hlubší a s výzkumem Omegy nesouvisející, proč chce zjistit podrobnosti o přenosu vědomí z mrtvého na živého, a byl to šok z nečekaně ztracené příležitosti.

agent/136.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1