Nástroje pro tento web


agent:137

A137 Stuart Webley

a137.jpg

Rok narození
1902
Stát
Británie
Pověření
neznámé
Specializace
průzkum
Hráč
Fishbone


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a115.jpg a136.jpg a107.jpg a111.jpg a133.jpg


Posudky od spoluagentů

 A111 Elsa Tschernin
M26 Plány na stroj
Zdálo se mi nutné vyčkat se sepsáním posudku na A137 několik dnů, než se trochu vzpamatuji z příšerného zážitku, který mi spolupráce s ním přinesla. Začneme-li kvalitami tohoto tichého, málomluvného člověka, bylo milé, že byl vždy připraven rychle jednat, zbytečně neplýtvat slovy, a byl schopen samostatného uvažování. Když ho nečinnost ostatních dohnala ke zběsilé jízdě na jih, byl příjemným společníkem v autě. Přejdeme-li na zápory spolupráce s ním, pak je třeba zmínit, že byl tichý natolik, že nikdo nevěděl, co si o akci myslí (kromě toho, že je nespokojený), byl vždy připraven rychle jednat, ale tak rychle, že se ostatní agenti nestačili přizpůsobit a častokrát se nestačili divit, co člen jejich jednotky vyvádí, a samostatně uvažoval natolik, že se byl ochoten odtrhnout od skupiny, a aniž cokoli komukoli řekl, vypravit se na místo, kam jsme se chtěli vydat později společně, či pokud možno vůbec. Často mi přišlo, že ačkoli ví, že chce být aktivní, nepromyslí tento náhlý popud do konce, a při doražení na místo se ukáže absence jakéhokoli plánu. Jeho styl snad vyhovuje jiným agentům, ale osobně bych s ním nejradši již nikdy v budoucnu nebyla nasazena.


 A136 Miel Rutgers
M18 Kříže v lese
Dotyčný se na první pohled jevil jako milý, nemluvný chlap, po navázání rozhovoru jsem nabyl dojmu, že v sobě ukrývá plno tajemství a záhad, se kterými se podělí jen s nejbližšími přáteli a možná že ani s těmi ne. Postupem mise, jak atmosféra houstla a my se dostávali do vypjatějších a vypjatějších situací, jakoby se jeho pevná skořápka rozpadala a on ztrácel svůj klid a rozhodnost (což by mě u jiného člověka nepřekvapilo).

Spolupráce s ním nebyla nijak složitá, nabízel kvalitní nápady a myšlenkové postupy, zároveň se však projevoval dost samotářsky, takže si nejsem docela jist jeho spolehlivostí v rámci týmu. Jediné, co bych na něm našel jako jisté negativum, byla neochota pomoci ostatním (zatím pouze v běžném životě, mohu jen usuzovat, jak by se tato vlastnost projevila v ohrožení života).

M26 Plány na stroj
Vzhledem k tomu, že jsem s agentem A137 zažil už jednu misi, podvědomě jsem ho bral jako nejbližšího spolupracovníka ze všech čtyř nasazených spoluagentů. Snad proto jsem nebyl jeho podivínským chováním zaskočen tolik jako ostatní, to když se dotyčný za každou cenu snažil jednat na vlastní pěst - trpělivost opravdu není jeho silnou stránkou. Víc však o jeho působení na misi říci nemohu, protože v rámci jejího vyřešení jsme se rozhodli rozdělit do dvou týmů - do oficiálního novinářského a do neoficiální podpory. Vzhledem k tomu, že jsme každý byli v jiném týmu a ty se vzájemně snažili stýkat co nejméně, nemám o agentovu působení žádný další přehled.

agent/137.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1