Nástroje pro tento web


hlaseni:m82_a187

Hlášení M82-A187

Mise
M82 Reportér
Autor hlášení
A187 Marcin Komorowski

Po krátkém dohadování s ostatními agenty o našich příštích krocích, jsme se rozhodli hnát záležitost s WOTE company do vyšších sfér. Usoudili jsme to z toho důvodu, že jsme pro ně příliš malé ryby.

Zašli jsme tedy za jedním z managerů konkurenční firmy Coca-Cola. Peter Humprey byl takový velmi zapálený konat vše dobré pro svou firmu a bohužel nechtěl nic riskovat. Bohužel mu více šlo o prospěch firmy než o pomoc nevinným lidem, tudíž jsme s ním nic nedomluvili. Ale zmínil se, že se u něj kvůli stejné věci za ním zastavil i jakýsi novinář z New York Gazette jménem Joachim Sievert.

Tohoto novináře jsme tedy vyhledali a sjednali si s ním schůzku. Byl velmi opatrný, ale po chvilce se s námi začal normálně bavit. Z nějakého důvodu po něm jde FBI a možná i policie. Naštěstí je velmi schopný v tom se jim vyhýbat. Dozvěděli jsme se od něj o projektu zvaném Legie. Z toho, co jsme pochopili to je zjevně neskutečně velký projekt, který má za cíl vytvářet z lidí vojáky (nebo je alespoň k různým účelům ovládat) kdykoli a kdekoli. Jak jsme odtušili, tak do Legie patrně patří i vše kolem WOTE company, Probuzených a možná to má nějakou spojitost i s fenoménem kolem knihy Moc podvědomí. Pak už si ale všiml páru podezřelých osob a raději odešel.

Protože ho ten pár sledoval, tak jsme šli raději také za ním s tím, že Joachimovi popřípadě pomůžeme. Zašel do jakéhosi domu, kde se jim ztratil. Po velmi stručném rozhovoru s pronásledovateli jsme zjistili, že to jsou agenti FBI a opravdu po něm jdou. Naštěstí se mu (částečně díky mně) podařilo utéci.

V místnosti, kde ho hledali jsme nalezli telefonní kontakt na jistého Khana. Protože nám to přišlo jako další stopa, tak jsme se s ním domluvili na schůzce. Stala se ale nepříjemná věc. Je to člen Zlatého kola a celá tato schůzka dopadla pro nás skoro smrtí. Po rozhovoru, ve kterém si chtěl Khan akorát ověřit, co vše už víme, nás přepadla skupina ozbrojenců a odvezli nás do přístavu, kde nás chtěli na molu postřílet. Několik kulek z jejich samopalů se nám zakouslo do těl, ale naštěstí jsme všichni přežili a unikli pod rouškou noci a hladinou vody. Snad nás má za mrtvé a nějakou dobu budeme mít na ošetření a další vyšetřování.

hlaseni/m82_a187.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1