Nástroje pro tento web


agent:204

A204 Dariusz Proszenski

a204.jpg

Rok narození
1894
Stát
Polsko
Pověření
neaktivní
Specializace
kněz
Hráč
Martin Kulhavý


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a151.jpg a205.jpg a206.jpg a207.jpg


Posudky od spoluagentů

 A151 Martin Krebs
M85 Akvizice
Polský kněz, který se, alespoň ze začátku M85 moc nezapojoval. Mezitím, co celá skupina řešila způsoby proniknutí na universitu v Aachenu a při samotném vstupu na universitu, rozhodl se raději sedět venku v kavárně. Později se k nám připojil v hlavní hale, když jsme byli na odchodu. To on našel na stole pod štosem papírů kabalistickou knihu studenta Dienbergera. Z mého pohledu není jasné, jaké má tento kněz motivace a touhy pracovat jako agent pro Omegu. Určitě bych doporučil, aby rozšířil svou jazykovou zásobu. Zdá se, že umí jen polsky, latinsky a německy. Komunikace v rámci skupiny byla díky tomu trochu pomalá a neucelená. Naopak musím podotknout, že i přes jeho katolickou víru byl během M85 v synagoze, a tudíž je tento kněz asi otevřen i vícero názorům. To je zajisté dobře, protože nemusím poukazovat na to, kam slepý fanatismus vede. Pro další působení v řadách agentů Omegy doporučuji bližší prozkoumání jeho motivací a cílů v rámci skupiny.


 A205 Ole Jesper Damgaard
M85 Akvizice
Pokud hledáte kněze, který není fanatik, ale přesto věří tomu, co dělá, pak je otec Proszenski váš člověk. Je klidný, uvážlivý, dokáže rozpoznat nebezpečí, a to i duchovní, a nabídnout a dodat podporu. Nevím, jestli Omega je pro něj ta pravá organizace, a trochu jsem se obával, když začal navrhovat, abychom knihu popisující vyvolávání démonů zničili (přece jen je to stále cenný lingvistický materiál), ale nakonec bez protestování souhlasil s odevzdáním kodexu vedení Omegy.


 A206 Ernesto Zedillo
M85 Akvizice
Tomu pánbíčkáři jsem od začátku nevěřil. Když máte absolutní autoritu akorát v hlavě, může Vám kdykoliv říct cokoliv a vy to bez mrknutí oka vykonáte a to bez jakékoli možnosti argumentace…no já o tom musím něco vědět. Říkal jsem si, že mu dám trochu kaktusu do pití. Některé učitelské rostliny by mu ukázali takové zázraky boží, že by ještě ten den konvertoval. Každopádně mě opravdu překvapil až geniálními tahy v rámci naší mise. Rozhodně je to dynamit, který může kdykoliv vybouchnout, ale jeho výbušnou sílu chcete mít na své straně. Obzvláště jeho snaha zapalovat cokoliv zajímavého mi přijde scestná. Vždyť s ohněm musíte být opatrní. To já o tom musím něco vědět.


 A207 Hans Grossman
M85 Akvizice
Kněz působil překvapivě sympaticky, pragmaticky a charismaticky. Podle všeho se nejedná o zealota, ale jeho víra v Boha je nepřekonatelná a že se možná považuje za jeho nástroj. Kněz kvůli své víře odmítá nosit/používat zbraně, což je pochopitelné, ale zdálo se, že by bylo možné ho přesvědčit hodně dobrým teologickým argumentem. Pro misi byl přínosem a spolupracoval s ostatními, jeho chování dávalo smysl. Překvapila mě jeho ochota předat knihu démonologie Omeze.


Charakterizace

Katolický kněz a bývalý příslušník polských legií. Jeho moderní myšlení dlouho vnímalo biblické síly zla jako abstrakci pro zlo v nás samotných, ale po hrůzách Světové války prozřel. Občas kolem sebe vidí zásah ďáblovy ruky a to mu umožňuje jednat v tu správnou chvíli. Poslední dobou si však vůbec není jistý, že boží síly v souboji o náš svět vítězí a co hůř, že bojuje za správnou stranu.

agent/204.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1