Nástroje pro tento web


agent:206

A206 Ernesto Zedillo

a206.jpg

Rok narození
1886
Stát
Mexiko
Pověření
neznámé
Specializace
detektiv
Hráč
Brony


Specialista na chemii, bioaktivní látky, psychotropní látky. Pomocí výtažků z rostlin mluví s duchy či vidí aury.

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a151.jpg a204.jpg a205.jpg a207.jpg


Posudky od spoluagentů

 A151 Martin Krebs
M85 Akvizice
Tohoto Mexičana znám již z dřívějších dob, kdy jsem s ním měl tu čest při mých misích pro armádu Spojených států amerických v Jižní Americe. Tento chemik je všímavý a akční, nebojí se jednat na vlastní pěst. Jeho znalosti jsou obšírné a při misi M85 jeho chemická analýza pomohla určit látku s kterou pracoval student Plum jako thalium. Jako jistou nevýhodu vidím možnost vybudované závislosti. Při M85 jsem si při našem shledání v hlavní hale po výbuchu v laboratoři všiml, že jeho pohyby a zorničky jasně vykazují požití omamných látek. Kde k nim přišel těžko říct. Buď je nosí sebou, nebo si je obstaral při toulkách universitou. Doporučuji, aby se aspirant Zedillo naučil krom španělštiny i italštinu, která by mu pomohla s jeho krytím v Evropě.


 A204 Dariusz Proszenski
M85 Akvizice
Zkušený chemik a agent který přináší bystrá řešení problémů. V drogovém opojení pak mívá vize - což je zjevně způsob Všemohoucího, jak jej nasměrovat proti silám temnot, byť nechápu, proč si u Ernesta nevystačil s pouhou modlitbou tak jako u mne.


 A205 Ole Jesper Damgaard
M85 Akvizice
Jevil se inteligentně a ve své specializaci chemika velmi schopně, zdá se však, že jeho původ a vojenská (?) minulost na něm zanechaly jisté šrámy. Přestože jsem se sám dříve setkal s jistými projevy, které nemohu interpretovat jinak než jako nadpřirozené, pan Zedillo při návratu z chemické laboratoře hovořil o mystické vizi, vyvolané jakousi jihoamerickou drogou, již si sám aplikoval. Samotná vize by snad mohla přinést jakýsi užitek v podobě uvědomění si souvislostí či náhlého vnuknutí, droga však na agentovi zanechala viditelné (a dokonce i čichem vnímatelné) negativní následky, které omezily jeho fyzický stav a kognitivní schopnosti. Nehledě na způsobené zničení chemické laboratoře. Propříště tedy doporučuji neudělat chybu, které jsme se z neznalosti dopustili my, a nenechávat Zedilla bez dozoru.


 A207 Hans Grossman
M85 Akvizice
Tento aspirant působí sympaticky. Cíle mise plnil aktivně a zdálo se, že má zájem splnit, spolupracovat. Pro misi byl přínosem. Během mise několikrát působil sám a jeho konání dávalo smysl. Jeho charakteru se nedá upřít určitý druh charisma a spontánní divokosti. Jeho láska k různým substancím a guerillové taktiky ve mně vyvolávají určitý neklid; nevím, jak se zachová. Aby zastavil pronásledovatele, v jedné situaci vyhodil do vzduchu chemickou laboratoř, přičemž vyskočil z okna. Toto řešení dávalo smysl, nicméně nejsem si jist/nepamatuji si, jestli ze situace vyplývalo, že je něco takového nutné.


agent/206.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1