Nástroje pro tento web


agent:247

A247 Inuzuka Raijin

a247.jpg

Rok narození
1917
Stát
Japonsko
Pověření
aktivní
Specializace
mluvení s duchy předků
Hráč
Lotus


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a184.jpg a189.jpg a212.jpg a194.jpg a241.jpg a242.jpg


Posudky od spoluagentů

 A212 Zoltan Kerezsky
M154 Hallův únos
Mladé děvče původem z Japonských ostrovů. Prý se živila jako operní pěvkyně, ale při našich rozmluvách je jasné, že funguje jako tajný agent. Co je jejím cílem nevím a vlastně mi do toho nic není. Nijak mi neuškodila, ba naopak byla vždy ochotná, úslužná a kdy mohla, tak pomohla. Je málomluvná a my bychom řekli, že je velká netykavka. Jakýkoliv fyzický dotyk považuje za zradu svých předků, s kterými mimo jiné rozmlouvá. Podobně jako jiný asiat s kterým jsem spolupracoval dokáže zajímavým způsobem bojovat. Divně, leč účinně. Je znát, že je z jiného prostředí a kultury. Jak se ji dá věřit, nevím. Ale nikdy neudělala nic, čím by si zasloužila naši nedůvěru. V současné době s námi bohužel nespolupracuje.


Životopis

rezervovaná, profesionální a uctivé vystupování, perfekcionistka, někdy nechá vyjít najevo svou cynickou stránku, avšak snaží se ji příliš neprojevovat

Motivace

Údajně slýchá hlasy svých předků, kteří ji nabádají k vykonání vyššího dobra ať už je to cokoliv. Je to žena, která opovrhuje krutostí a chce obhájit svou čest a rodinné jméno a především pak svou hodnotu.

Přesvědčení

Raijin považuje ve svých úsudcích racionalitu za to, co má mít největší váhu. Avšak přesto se často řídí svou intuicí a naslouchá nitru, jež je spjato s mystickým aspektem a zejména pak s mýty a okultismem jak už její rodné země, tak čínského dechu Šanghaje.

U postoje k neznámému volí pohled z dálky. Podchycuje veškeré detaily. Pokud se zkoumání onoho fenoménu neshoduje s jejím cílem a nestojí jí v cestě, nemá pro ni žádný význam přibližovat se.

Zda odstranit či pochopit zcela závisí na situaci. V její povaze je sice nenechávat nic náhodě, avšak tendence pochopit podstatu nebezpečí je dle ní velice efektivní a podceňovaná taktika, jak případně získat dodatečné informace.

Pokud neznámá věc není v rozporu s okolním životem takovým způsobem, že by jej výrazně ohrožovala, volí postup volného žití. Mnohé z bytostí folklóru jejího země žily v poklidu svých doupat, když je nikdo neohrožoval a ona je zastáncem toho, že výjimečné se má chránit.

Prvním impulsem je dojít cíle za každou cenu, jelikož mnohdy situace nedá jinak na výběr než takto učinit. Je vyznavačkou „cíl světí prostředky“, avšak neubrání se občasné myšlence touhy po tom zachránit každé ptáče se zlámanými křídly. Její chladný úsudek však většinou tuto bitvu vyhraje, ačkoliv se vždy snaží přijít na to, jak uchránit co nejvíce životů.

Veřejnost je již nechána v temnotě ohledně spousty věcí. Co je pár dalších? Panika obyvatelstva by ničemu neprospěla a naopak by mohla narušit práci. Tudíž pokud už sdělovat, tak jen to nejnutnější, aby se zamezilo zbytečnému prolití krve, ale nenastoupil chaos.

Jak již bylo zmíněno, pokud to jde, není třeba způsobovat paniku a větší chaos zatažením do věci více osob než je potřeba, narušilo by to kontrolu nad situací.

Záleží na situaci. Navíc je pro ženu nevhodné, aby se přetahovala o vedení s pány, zbytečné konflikty ničemu neprospějí. Pokud ví, že její schopnosti pomohou vepředu, neváhá se vystavit nebezpečí, avšak pokud vyhodnotí, že situace přesahuje její schopnosti nebo je vhodnější na jiné pozici, nemá smysl vrhat se smrti do náručí. Nenechává se strhnout svým egem.

Pro Raijin jest hlavní docílení požadovaného výsledku mise pod co největší kontrolou nad situací. Dalo by se to shrnout jako Efektivnost.

Profese

Operní pěvkyně (v Čínské opeře se prolíná zpěv, herectví a akrobacie s tancem) + dáma z vyšší společnosti, která svým zpěvem předává kódované informace těm, kteří mají prostředky na to si je koupit nebo stejný cíl. Díky svému vychování nemá problém co se týče infiltrace a jednou dokonce dostala nabídku na tučnou sumu za odstranění určitých lidí v onom okruhu. Nikdy ji však nepřijala.

Její rodina má vazby k vojenským vůdcům - shogunům (co se týče předků). Narodila se a byla vychována v Japonsku, ale v patnácti letech emigrovala do Šanghaje pokračovat ve své „hudební kariéře“.

agent/247.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1