Nástroje pro tento web


agent:214

A214 Erwin van den Berg

a214.jpg

Rok narození
1903
Stát
Belgie
Pověření
aktivní
Specializace
prospektor
Hráč
Vilda


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a197.jpg a213.jpg a215.jpg a216.jpg a217.jpg a227.jpg a228.jpg a229.jpg


Posudky od spoluagentů

 A197 Jacopo Palamidessi
M95 Vzducholoď do Arkhamu
Zjevně zcestovalý muž, pracující pro jistou společnost v Belgickém Kongu, z kterého právě přibyl, byl po celou doby cesty pozitivně a nápomocně naladěn, vskutku příjemný člověk!


 A216 Harrison Longlive
M95 Vzducholoď do Arkhamu
Velmi sympatický Belgičan, se kterým jsem sdílel kajutu. Přijde mi ovšem, že naprosto nepochopil důležitost celé mise. Arkham totiž chce objevit kvůli horninám, tj. pro zisk jisté evropské těžařské společnosti. Nás ostatní měl pouze za „okultní krytí“!


 A217 Jason Kowalski
M95 Vzducholoď do Arkhamu
Doporučuji další sledování, jeho úmysly nejsou zcela jasné a zdůvodnění geologickým průzkumem se zdá spíše chatrné.


Charakteristika

Popis

181 cm, 78 kg, vytrvalý chodec, asketický typ, lehce snědý po matce

Povolání

Spolupracovník belgické těžařské společnosti DeBuur pro zvláštní úkoly

Dovednosti a schopnosti

  • Jako všichni belgičané hovoří vlámsky, anglicky, francouzsky a dále nějak německy, arabsky a trochu dvěma významnými konžským jazyky.
  • Znalost základních chemických procesy pro hledání a zpracování surovin, a výrobu některých užitečných věcí v dole (výbušniny)
  • Pohyb v přírodě při lovu zvěře, včetně obstojné střelby z pušky
  • Ošetřovatelství na úrovni zdravotní sestry, včetně radiodiagnostiky
  • Některé triky a techniky šamanů: použití jedů, látek na uspání, ochrnutí, halucinogeny, něco na léčení klasických potíží, na utišení bolesti apod.

Životopis

Mládí a studium: Vyrůstal převážně v Africe, ale byl i v Evropě. Po smrti rodičů se ho ujal otcův přítel z těžařské společnosti a nechal ho vystudovat v Bruselu na Solveyvě institutu fyziky a chemie se zaměřením na získávání a vyhledávání nerostných surovin pro chemický, elektrotechnický průmysl a metalurgii.

Následně 12 let působil v Africe na různých místech při hledání nových lokalit těžby. Osvědčil se při řešení problémů s místními kmeny, místní správou, dělníky atd. Dařilo se mu vést úspěšná jednání, někdy dílem náhody, někdy s využitím zápisků po rodičích. Má přehled o hlavních hledaných surovinách a jejich využití (klasické kovy měď, nikl, zlato, ale také ty speciální cobalt, tantal, wolfram, uran). S otcem chodil na lov a naučil se střílet s loveckou puškou, i když nerad zabíjel zvířata. Pomáhal v ordinaci a při léčitelství.

Všímal si také místních šamanů, někteří dělali oběti (klasické woodoo), jiní se zvířaty hovořili, dokonce viděl, jak mrtvé zvíře oživili. Některé praktiky byly považovány za černou a jiné za bílou magii. Viděl mnoho věcí, které příliš smysl nedávaly. Také se naučil pár dovedností a triků. Někdy mu pomohla náhoda a někdy měl pocit, že mu pomohlo nějaké zvíře. Příběh typu: Kdy místní nechtěli pracovat v dole, protože v táboře poletoval prokletý pták. A nakonec ho naše kočka ulovila a přinesla, a to bylo vykládáno, jako že byl zlý duch přemožen.

Aktuálně se společnost rozhodla přesunout více aktivit do USA, protože se obává možného vpádu nacistů do Belgie a další války. Představitelé firmy jednají americkými investory a chtějí ho v USA, abych popsal možnosti v Africe, prezentoval určité možnosti, ale plán je také v USA zjistit, po jakých surovinách bude poptávka a jaké nové technologie se objevují a co potřebují.

Osobní kontakty

  • Otec: belgický koloniální lékař, antropolog amatér se zájmem o místní kultury, záliba lov
  • Matka: napůl berberka, která se zabývala léčitelstvím, koníček zachování kultury, sepisování tradic
agent/214.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1