Nástroje pro tento web


agent:196

A196 Gerhard Möller

a196.jpg

Rok narození
1913
Stát
Německo
Pověření
v záloze
Specializace
novinář
Hráč
Ugy


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a134.jpg a177.jpg a197.jpg


Posudky od spoluagentů

 A197 Jacopo Palamidessi
M83 Projekt Legie
Pan Gerhard Möller je mladý německý fotograf, svým projevem zapálený pro věci technického ražení, přístroje, technologie a novinky ze světa vědy. O těchto tématech by dokázal jistě diskutovat či jen vést monolog celé hodiny a jistě by se přitom nikterak nenudil.

Působí navenek poněkud roztěkaným dojmem, ale při řešení složitějších situací, zejména pak technického rázu (jako je například odemykání zámku s příslušníky gestapa za zády), se dokáže soustředit a potřebný úkon úspěšně provést.

Z jeho projevu bych usuzoval, že současnému německému nacionálně socialistickému třeštění příliš nepodléhá, jakkoli mám určité pochybnosti o tom, že by byl schopen vzít případnou kteroukoli jasnou politickou vizi za svou.

Nebylo možné ověřit, zda by případně nesprávní lidé nebyli schopni využít jeho technického zápalu k nasměrování jeho energie nežádoucím směrem, protože je možné, že by jeho předmětná zaujatost stála i nad jasnými morálními ukazateli.

Celkově mám za to, že s panem Möllerem je možné výtečně spolupracovat na úkolech, vyžadujících technické znalosti.

Z jeho vyprávění si bylo možné udělat obrázek o tom, že dokázal vyřešit i ošemetnou situaci při setkání s profesorem doktorem Hansem Duffem, která měla potenciál pana Möller podřídit německým pavědám. Jeho jednání přitom bylo spíše animálně intuitivní, než rozumové, což je však spíše zajímavý ukazatel, než nešvar.

agent/196.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1