Nástroje pro tento web


agent:177

A177 Jürgen Schnitter

a177.jpg

Rok narození
1913
Stát
Rakousko
Pověření
v záloze
Specializace
paranormální jevy
Hráč
Tarfill


Novinář, přesvědčování, naslouchání, psychologie, těsnopis, historie Evropy, čtení „mezi řádky“

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a134.jpg a172.jpg a178.jpg a179.jpg a180.jpg a196.jpg a197.jpg


Posudky od spoluagentů

 A196 Gerhard Möller
M83 Projekt Legie
S Jürgenem se už nějakou dobu znám a řekl bych, že si rozumíme. Dle všeho to nebyla jeho první výprava podobného typu, a jeho pozorné uši a schopnost vyptávat se nám poskytla mnoho informací, i když sám nevím jak a kam je zařadit.


 A197 Jacopo Palamidessi
M83 Projekt Legie
Pan Jürgen Schnitter se projevuje jako veskrze přátelský a komunikativní člověk, podle všeho původem anektovaného Rakouska (k anexi neprojevuje velké sympatie a stejně tak ani k oficiálním německým státním složkám).

Jako novinář má pan Schnitter přístup k řadě zajímavých informací, což konec konců přivedlo i mě do absolvované akce. Pan Schnitter je však také poněkud bezstarostný (doufám, že je to důsledek jeho bezelstnosti), když se na veřejných místech vyjadřuje otevřeněji a kritičtěji k současnému německému státu a jeho (pseudo) Vůdci, kterého tituluje „pan Hitler“. Doba slabé demokratické selanky je však v Německu dávno pryč a každá zeď tu má nyní uši a oči, což může přivést neopatrné lidi snadno do nesnází.

Pan Schnitter má vynikající pozorovací a naslouchací schopnosti, které umožnily progres v rámci naší mise a byly jedním ze stěžejních nástrojů, pomocí kterých jsme získali vitální informace.

Zároveň pak, což mám však pouze z jeho vyprávění, neboť jsem toho nebyl přímým svědkem, dokáže výborně konverzovat a podněcovat zájem o vyprávění v druhých, pomocí čehož z profesora doktora Hansse Duffa získal naprosto zásadní informace o celém projektu Legie!

Podle všeho v akčnější operativě není lépe vyškolen, neboť, jak jsem pochopil také z vyprávění, jeho útěk před vojáky byl poněkud krkolomný. Nebojí se však naskakovat do rozjetého vlaku a to se na akcích organizace jistě zásadně počítá!

agent/177.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1