Nástroje pro tento web


agent:117

A117 Elizabeth Arden

a117.jpg

Rok narození
1914
Stát
Francouzská republika
Pověření
v záloze
Specializace
psychotropní látky
Hráč
Daphnee


Křehká, vzdělaná, vypočítavá, psycholožka, získání důvěry, získání informací, psychofarmaka, vyjednávání

Účast v misích

Hlášení

Nothing found

Spoluagenti

a113.jpg a114.jpg a115.jpg a116.jpg


Posudky od spoluagentů

 A113 Horst Kropatschek
M7 Dvojí smrt
A117 prošla evidentně armádním výcvikem a podle všeho slouží v armádě, respektive v armádní zpravodajské službě dosud. Nemá armádní bojový výcvik, ale její pozice v armádě rozhodně nebyla zapisovatelka. Kontextuálně se domnívám, že její pozice ve Francouzské vojenské tajné službě je buď výslechový specialista nebo specialista kontrašpionáže přidělený k jednotkám polní policie k rozpoznávání a zajišťování nepřátelských agentů. Mimořádně schopná, postupuje metodicky a uvažuje hlavou. Její významnou přednost je že dokáže šikovnou manipulací zblbnout člověka se kterým komunikuje natolik aby jí vyklopil to co ona chce slyšet včetně toho co daný člověk sám neví. Lidově řečeno dokáže vymámit z jalové krávy tele.


 A114 Paul O´Brian
M7 Dvojí smrt
A117 se bezesporu projevila jako kompetentní k jednání s jinými lidmi, možná je v tomto směru i velice schopná, na takový soud je ale myslím ještě příliš brzy. Její postavení ve Francouzské armádě jí v průběhu pátrání poskytlo poměrně vhodnou pomoc. Osobně se projevovala jako spíše individualistická, projevuje tendence rozkazovat, nicméně její kompetenci v tomto směru se neodvažuji posoudit.


 A115 Claudia Paz
M7 Dvojí smrt
Dáma jménem Elizabeth Arden, dá-li se o ní říci, že je dámou, mne osobně nijak zvlášť k srdci nepřilnula. Nemám ráda ženy, které se chovají, jako muži a to ještě k tomu jako ti nejhoršího zrna. Myslím, že by měla kompletně změnit svůj šatník, ale co je důležitější, potřebovala by pár lekcí v oblasti společenského chování a elegance, které jsem ochotná ji případně poskytnout. Naopak její schopnosti diplomacie a vyjednávání se zdají býti dobrými, ne-li vynikajícími, ale i přes to si myslím, že s použitím „ženských zbraní“ by její výsledky mohly být ještě mnohem lepší.

agent/117.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1