Nástroje pro tento web


agent:116

A116 James Stevenson

a116.jpg

Rok narození
1915
Stát
USA
Pověření
neaktivní
Specializace
medicína
Hráč
Pegas


Absolovent medicíny, nejistý lékař, příliš sebevědomý střelec

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a113.jpg a114.jpg a115.jpg a117.jpg


Posudky od spoluagentů

 A113 Horst Kropatschek
M7 Dvojí smrt
A116 je dle mého soudu schopný lékař, byť si díky svému mladému věku a krátké době od absolutoria příliš nevěří. S ohledem na zatím krátkou dobu spolupráce nejsem schopen poskytnout bližší údaje. Důrazně doporučuji poslat A116 na výcvik střelby z krátkých ručních palných zbraní. Jeho příští fiasko ve střelbě by mohlo ohrozit průběh operace a životy zúčastněných agentů v situaci kritické.


 A114 Paul O´Brian
M7 Dvojí smrt
A116 mě poněkud znepokojil svým vlastním zpochybněním vlastní odborné způsobilosti, když se distancoval od lékařského závěru s tím, že teprve dokončil školu. Později se však jeho profesní znalosti ukázaly být pro potřeby mise dostatečné, v tomto směru je myslím zbytečné mít pochyby. Kde se ale projevil nedostatek A116 je jeho schopnost manipulovat se zbraní a jeho dojem o jeho schopnostech manipulovat se zbraní. Dle mého názoru není potřeba umět dobře střílet, ale pokud někdo neumí dobře střílet, pak by si o sobě neměl myslet, že to umí, protože tím může snadno ohrozit sebe, v horším případě i ostatní. Osobně mi přišlo že se A116 během mise projevoval spíše pasivně, což nicméně nepíši jako nedostatek, pouze jako konstatování.


 A115 Claudia Paz
M7 Dvojí smrt
Gentleman James Stevenson je roztomilý mladý muž, jemuž ještě chybí pár let k dospělosti. Je nicméně příjemné vidět, že i ve Spojených státech Amerických má dobrá výchova své místo a medicína je stále prestižní obor, jež se dá studovat pouze s určitými sociálními předpoklady. Velmi oceňuji Jamesovu mírumilovnou povahu a jemnocit, s nímž řeší veškeré delikátní situace. Mám plnou důvěru v jeho schopnosti lékaře a do jeho rukou bych své tělo svěřila bez zaváhání. Jednoho dne bude jistě dobrým manželem i otcem.


agent/116.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1