Nástroje pro tento web


zprava_v14-a123

Zpráva o vyšetření A123

Zpracoval A129

Výzkumníci

 A129 - bojové chemikálie
 A122 - chirurgie


Zkoumaný objekt

  • A123 zasažený kapalinou V14A

Zadání

Předpoklad, že daná látka způsobuje u jedince možnost ovládání jinou osobou. Zjistit složení odebraného vzorku z mise.

Agenta 64 „zasaženého výpary neznámé látky a poté tekutinou z barelu“ bezodkladně podrobit důkladnému vyšetření specialistou na medicínu a specialistou na chemii. Projevuje se agent 123 změnou chování, agresivitou, pasivitou? Jsou u něj viditelné fyzické změny, projevuje se schopnost vidění v noci, jiné zlepšení nebo zhoršení smyslů?


Zjištěné informace

  • A123 měl tři noci po návratu z mise sny a sluchové halucinace. Popisoval, že k němu promlouvají neznámé osoby. Jazyku prý rozuměl, ale na obsah sdělení si nemohl vzpomenout, s jistotou však ví, že šlo o několik hlasů, minimálně pět, spíše však víc.
  • Vzorek chemikálie nebyl dodán, ale v krvi bylo při prvním odběru nalezeno malé množství neznámé látky. Z důvodu příliš nízké koncentrace nelze provést rozbor, ale v případě dostupného vzorku lze provést srovnání, zda se jedná o tu samou látku. Další odběry krve žádnou anomálii už nezjistily.
  • Podle posudků se agent choval na misi pasivně a poněkud lehkovážně, teď působí uzavřeně, nicméně pokyny plní bez odporu, i když ne s chutí. Fyzické změny nebyly zjištěny, jeho stav je stabilní, i když po pěti dnech si stěžoval na přílišnou délku výzkumu a dotazoval se, kdy bude propuštěn.

Související

zprava_v14-a123.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1