Nástroje pro tento web


hlaseni:m93_a189

Hlášení M93-A189

Mise
M93 Hovor z Lincolna
Autor hlášení
A189 Elle Pols

Plán na dnešní den byl: Půjdeme hledat Harrise.

Ráno jsme se potkali s Uwe Liebermannem a Hannah Klussovou a prodebatovali zdejší situaci. Zjistili jsme, že Radiocola a Wotecola jsou stejný produkt.

Při hledání Harrise jsme našli v údolí potoka zvláštní živočichy. Byli vysoko ve větvích a vypadali původně jako zajíc s chapadly. Po jednom jsme hodili kámen a on se rozprskl na mnoho částí. Uvnitř toho čehosi „pudinku“ byly kosti. Jako by to byl původně jiný živočich. Tato myšlenka se potvrdila, když jsem se snažila mluvit s místním obyvatelem p. Flandersem. Byl napůl zhoubovatělý, jeho dům byl pokrytý nějakým slizem, plísní, měl otevřená okna a ve vzduchu se vznášely nějaké spóry. Šlápla jsem do toho a měla hnědou botu, která se nedala umýt, stejně jako flek na Limově hlavě (ten se toho zbavil svou energií - meditací). Já botu vyhodila.

Také jsme zase slyšeli zvuky. Tentokrát byly některé i příjemné. Několikrát jsme se setkali s tím, že my jsme zvuky slyšeli a nikdo jiný ne.

Technik ze Sommersfeldu potvrdil hypotézu, že oni s houbami a zvuky nemají nic společného. Spuštění Teslovy věže neproběhlo proto, že se Lincoln ztratil i s důležitou součástkou.

Večer jsme se zastavili v redakci místního plátku a vzali zvonící telefon. Slyšeli jsme už známé zvuky (velryby, odpočet, pěkná melodie…) Napadlo nás, že bychom mohli zkusit s těmi zvuky komunikovat… a ono to fungovalo. Dozvěděli jsme se, že je to nejspíš nějaká entita, která žije v drátech. Entita má ale také co do činění s houbami. Chce to od nás, abychom spustili Teslovu věž. Tato entita je nejspíš mimozemského původu, ale spojená se zmizelým Lincolnem (ten prý zmizel i s oscilátorem a proto nemůže být věž spuštěna.) Bohužel jsme nezaznamenali všechny odpovědi a nebyli si jisti jejich významem. Víme ale, jak s tím komunikovat.

Ten den jsme ještě navštívili pana Cooka (kronikáře), který nám prozradil, že jakási houba se objevila v jistém městě v Montaně a tam napadla hlavně černochy. Město pak bylo v karanténě. Viz M40 Parazit z dolu)

Hlavní je, že víme, jak se zvuky komunikovat a že nás určitě dovedou k Lincolnovi a určitě i k jiným záhadám podivného Baare.

hlaseni/m93_a189.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1