Nástroje pro tento web


hlaseni:m87_a185

Hlášení M87-A185

Shrnutí

Zjistili jsme pomocí Vědoucích adresu Khanova telefonu. Prozkoumali jsme danou budovu. Pak jsme našli adresy, ze kterých k němu bylo voláno. Jedna byla správní budova na Expu, další telefoní budka před Khanovou budovou a třetí se nacházela v nejbohatší čtvrti NYC. To bylo milionářské sídlo s fabrikou a teslovou věží.

Pak jsme jeli za novinářkou, známou A188. Ta nám prozradila něco o daném milionáři. Při odchodu jsme byli přepadeni, vyvázli jsme poměrně zdraví.

Během mise také došlo k námi asistované sebevraždě jednoho úředníka. FBI případ uzavřela, ale dali nám vědět, že o nás ví a že máme pokračovat ve svém pátrání.

Také jsme viděli ženu, která hovořila s Legií po vypití WOTE coly, dostala záchvat a po několika dnech se zabila. Nechali jsme analyzovat její plechovku, ale nezbylo dost látky na analýzu.

Podrobný popis

Protože jsme měli kontakt na kolektivní vědomí (Vědoucí), požádali jsme ho o zjištění adresy telefonu, ze kterého nám volal Khan. Také jsme dali toto číslo sledovat. O samotném Khanovi nám vědomí odmítlo něco říct.

Khan volal z jedné kancelářské budovy, kde sice nebylo na vizitkách dole jeho jméno, ale u jedné firmy byl vyryt znak Zlatého kola. Tato firma sídlila ve 13. patře, do kterého nevedlo tlačítko výtahu ani schody (přestože nad něj ano). Na jedné stěně výtahu ale bylo napsáno 1+3.

Poté jsme šli do budovy naproti, odkud jsme chtěli 13. patro pozorovat. Nejenže tam nic nebylo vidět, dokonce přitom došlo ke konfliktu s jedním úředníkem, který se v sebeobraně zastřelil. Nějakou dobu potom nás navštívila FBI s tím, že případ je sice uzavřen, ale že o nás ví a že máme dál zjišťovat informace o Legii a démonech.

Na Expu jsme pak potkali ženu, která po vypití WOTE coly začala mluvit s Kolektivním vědomím a dostala záchvat. Byla hospitalizována, propuštěna a o pár dní později se zabila. Její plechovka byla analyzována, ale vzorek byl na analýzu příliš malý. Analyzovali jsme jinou plechovku, ale její obsah byl nezávadný.

Pak jsme šli na adresy, ze kterých bylo během té doby Khanovi voláno. Jedno byla budka před jeho budovou, odkud ho varoval jeho člověk před vetřelci. Druhé byla správní budova na Expu, kde ale měly všechny telefony stejné číslo, takže tam jsme nic nezjistili. Třetí byla budova v nejbohatší Newyorské čtvrti, sídlo, kde byla teslova věž a nějaká fabrika. Při pokusech něco tam zjistit jsme neuspěli.

Poté jsme se vypravili za bulvární novinářkou, se kterou se znal A188. Ta nám nabídla spolupráci a prozradila, že majitel sídla se jmenuje Daemon a nikdy se s nikým nevídá. Taky nikdo netuší, co se u něj děje. Při odchodu z redakce jsme byli přepadeni, tři z nás byli lehce raněni, ostatní vůbec.

Zjištěné informace

  • Do 13. patra se možná dá dostat máčknutím 1 a 3
  • Khan je připraven na narušitele a včas varován
  • Khan má dobrý vztah s Kolektivním vědomím (proto nám o něm neposkytlo informace)
  • Khan je v kontaktu s jedním z nejbohatších Newyorčanů jménem Lael Daemon
  • Daemona nikdy nikdo neviděl, až na majordoma, který byl ihned vyhozen
  • FBI ví o naší činnosti
  • Jsme sledováni i jinou organizací
  • Jen jedna z mnoha plechovek WOTE coly je nebezpečná, všechny mají na dně cívku fungující jako anténa
  • Aby WOTE cola účinkovala, musí být skladována v chladu
hlaseni/m87_a185.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1