Nástroje pro tento web


hlaseni:m80_a192

Hlášení M80-A192

Vydali jsme se k bývalému Charybdinu pacientovi Shawnovi, který v nedávné minulosti trpěl paranoidní schizofrenií. Ve čtvrti jsme potkali dva muže s brokovnicí, pravděpodobně hlídku z Ústavu. Zkušená lékařka Charybda opakovala paranoidnímu schizofrenikovi „Neboj se, neboj se.“ tak dlouho, až se začal bát a vzal z kuchyně nůž.

Lim Shawnovi vykloubil rameno a Davidson sebral ze země upuštěný nůž. Shawnovi násilně podána ayahuasca. Lim nepil. Shawnova aura černá, Davidson mu hrozil nožem, Lim mu ho sebral. Shawn sdělil, že je šťastný, když je připojený k ostatním. Začal na nás šířit černotu, nemohli jsme pryč. Aura zbělela, sdělil, že se chce rozšířit všude, ne do všech. Sdělil, že už za chvíli všechno pochopíme, čímž nás vyděsil. Lim ho nožem podřízl.

Sekce se přesunula na panáka, kde došlo k rozhovoru s vědoucím číšníkem.

Vědoucí jsou novým „živočišným“ druhem, mají sdílené, kolektivní vědomí, tvořené elektrickou sítí, telefonní sítí, Teslovou sítí, stroji a lidmi, majícími anténu v hlavě. Někteří jsou napojení pořád, ale všude to nejde, takže tam jsou vědoucí – „externisté“: napojují se, kdy chtějí, ale jde to jenom někdy. Zřejmě proto, že Teslovy věže nejsou v provozu pořád? Nevíme.

Někteří Vědoucí - externisté zavádějí antény bez toho, aby se lidí předem zeptali, jestli chtějí. Benedikt byl rozporuplný, protože některých pacientů se zeptat nemohl kvůli jejich duševní nemoci. Zároveň ale chtěl připojit agenta Omegy, který duševně nemocný nebyl – a samozřejmě se ho nezeptal. Vědoucí tvrdí, že takových, kteří zneužívají připojené k vlastním zájmům, je víc. Slíbili, že se pokusí takové lidi vytipovat a zatelefonovat jejich jména Limovi.

Bojí se zveřejnění své existence, protože by je lidé vnímali jako hrozbu a likvidovali by je ještě víc. Už teď je lidé z Omegy vraždí. V případě blackoutu by přestali existovat, ale po spuštění sítí by znovu ožili, včetně paměti.

Existují lidé, ovládaní přes věže jednosměrnými anténami, sloužícími jen tomu, kdo dané lidi ovládá. Vědoucí se snaží tyto ovládané zachránit tak, že z nich (bez ptaní, neboť se zeptat nemůžou), udělají také Vědoucí.

Kdo se připojit nechce, při pokusu o připojení zpravidla zemře.

Číšník mluvil také o skupině ovládaných Wotecolou, ve které je látka zvaná „N-stoff“ – je v ní kov, který je jedovatý a z člověka dělá radiopřijímač. Tito lidé mohou slyšet síť vědoucích, ale vědoucí je nemohou nijak připojit.

hlaseni/m80_a192.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1