Nástroje pro tento web


hlaseni:m43_a134

Hlášení M43-A134

Jelikož výzkumy Teslových věží v terénu nepřinesly žádné významné poznatky, rozhodli jsme se získat informace přímo od zdroje a vyrazili do Londýna na novoroční večírek pana Sommersfelda. Přestože se nám v účasti na tomto soaré pokoušelo zabránit několik cizích agentur, zdá se, že to nikdo nepovažoval za natolik důležité, aby nasadil opravdové odborníky. Navíc se zdá, že si tyto bandy jdou navzájem po krku. Londýnská policie je zřejmě také na výplatní listině Sommersfeldu, neboť jejich velitel se mi nejprve pokoušel trochu vyhrožovat, ale pak mne zákeřně požádal, jestli bychom tentokrát mohli „nikoho nezastřelit a nic nevyhodit do pověří“. Přestože je to v případě A106 téměř zázrak, podařilo se nakonec přání policie vyplnit. Jedinými oběťmi brutální akce A106 se tedy nakonec stali řidiči vozu s Farstonovým půlnočním překvapením. A nikdo, kdo je schopen si objednat kaviárový chlebíček, nezasluhuje slitování!

Zjištěné skutečnosti

 • Pánové Sommersfeld & Farstone jsou zřejmě pouze prohnilí kapitalisté. Zcela nepodloženě nás osočil z útoků na jeho elektrárenské a přenosové zařízení a nejvíce mu na tom vadilo, že přichází o zisk.
 • Otevřeně doznal, že se „konkurenci“ podařilo nabourat na jejich vysílač a ovládat transmisi, nejvíce mu na tom vadí, že opět přichází o peníze.
 • Tvrdil, že těmito útoky přichází o více peněz, než kdy viděl či uvidí. Že by jej financoval někdo jiný? Kdo?
 • Pan Farstone nám přislíbil spolupráci, do budoucna tedy nebude problém dostat se do jeho zařízení. Pro kontakt z jeho strany je potřeba mu předat adresu nějakého kontaktního místa či mrtvé schránky.
 • Londýnská policie jde Sommersfeldu na ruku, velitel policie byl přímo pozván na večírek.
 • Alexander Dirk a jeho Dělníci Země ovládají Colorado Springs, se Sommersfeldem nemají již nic společného. I podle slov p. Farstona se jedná o bláznivé fanatiky.
 • O Sommersfeld se zajímá množství tajných agentur - identifikovali jsme němce a angličany, avšak dá se očekávat, že byly přítomny i další organizace ze zemí, které mají o tuto technologii zájem.
 • Sommersfeld se pokouší expandovat po celé Evropě, ale v SSSR po mu byla po dostavění celá infrastruktura znárodněna. Rusové se zřejmě pokoušejí o vlastní vývoj. Němci věže na svém území nechtěli, ale lze očekávat, že si tuto technologii nenechají utéci.
 • Půlnočním překvapením na večírku měl být dálkově ovládaný robot. O sestrojení tanků Sommersfeld prý neuvažoval, ale dá se předpokládat, že jsou již ve výrobě. Obrněný stroj, který nemusí řešit problémy s palivem, je jistě záležitost, kterou si žádná vláda nenechá ujít.

Zjištěné informace o Teslových věžích

 • Ovlivňují vše v okolí, spotřebiče prý nepotřebují nic speciálního - žádné propojení. Nejedná se tedy o žádný energetický kanál, spíše o pole.
 • V jižní Americe Sommersfeld akvizice nemá, p. Farstone byl překvapen, když jsme se zmínili o argentinském zařízení - lze tedy předpokládat, že na tomto území operuje jeho konkurent Alexander Dirk z Colorado Springs a jeho Dělníci Země - zlaté kolo.
 • Samotná technologie přenosu je prý jednoduchá, dokáže ji sestrojit kdokoliv podle volně dostupných přednášek soudruha Tesly. Hlavní přínos Sommersfeldu je v podstatném rozšíření dosahu věží - konkurenční věže jsou tedy zřejmě velmi omezené, co se týče dosahu.
 • Události ve Skotsku byly prý způsobeny bezdrátovým nabouráním se z venčí. Nyní již na věže instalují ochranu před těmito útoky a proti přetížení. Při aktivaci těchto ochranných prvků má dojít k destrukci zařízení. Je potřeba zjistit, o co se jedná a jak je nebezpečná manipulace s věžemi.
 • Jelikož byl útok pro Sommersfeld překvapivý, musí operovat s frekvencemi / hladinou pole, kterou věže standardně nepoužívají.
 • Pokud vysílání zombifikuje jen na určité frekvenci / hladině pole, dalo by se rušení zabudovat do všech věží nastálo a jelikož věže Sommersfeldu jsou zatím silnější než jiné, bude možné tím přebít i případné lokální vysílání.

P. Farstone nám poskytl ochranné obleky proti působení vysílání. Jedná se o jednoduchou Faradayovu klec a údajně stačí být jen uzemněn. To nemůže fungovat! Dále jsme obdrželi směrový detektor pro určení cizího vysílání. Na věžích by bylo praktické neustále monitorovat vysílání na zombifikační frekvenci, abychom předem věděli o každém pokusu o útok. Pokud bude celá Země pokryta věžemi, bude po problému a problém bude případně jen na místech, kde nejsou tyto „spřátelené“ věže - tedy u nepřítele. Jednodušší, než bojovat s konkurencí - která dle jejich slov dokáže námi způsobené škody bez problémů opravovat (viz Argentina) - je bude schůdnější legálně nahradit Sommersfeldem a vytlačit z trhu. A jejich území pokrýt kontrolovaným přenosem. Ovšem pokud Sommersfeld slouží pouze pro vybudování sítě vysílačů a reálně je firma ovládána někým jiným, pak jsou všechny ochranné prvky zbytečné a nebudou zprovozněny.

hlaseni/m43_a134.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1