Nástroje pro tento web


hlaseni:m169_a270

Hlášení M169-A270

Mise
M169 Zealot
Autor hlášení
A270 Tomas Brown

Ostatní agenti (kromě agenta A270 Tomas Brown) se vydávají za Jenny do hotelu, kde jí rozmluví okamžité vystřílení Cover Clubu. V Cover Clubu se nachází její sestra, kterou hledá.

Na cestě zpět do dílny ostatní agenti narazili na neznámou ženu, která nesla sekeru a směřovala k přístavu. Rychle jsme zjistili, že má v úmyslu útočit na mrtvouny. Rozhodli jsme se, že je třeba zasáhnout, a rychle jsme se vrátili do dílny, abychom se připravili. Poté jsme všichni společně zamířili do přístavu.

Po příjezdu do přístavu jsme potkali lodního kapitána Silase Marcona a nového agenta A278 Erik Olsen. Žena se sekerou nás naprosto ignorovala a téměř nám zmizela v přístavu. Najednou začala vyvolávat nějaké kouzlo a pak už to mám hodně mlhavé. Pamatuji si jen, že na mě něco velkého běželo, ale stačil jsem se jen otočit a vystřelit naslepo. Když jsem se probral, byli jsme na cestě k doktorovi. Byl jsem pokousán a poškrábán, ale nebylo to tak hrozné. Agent A278 Erik Olsen je na tom podobně, takže měl úvod záživný.

Doktor nebyl sice příliš nadšený naší návštěvou, ale nakonec nás dal dohromady. A102 Freya Schwarzwald našla u doktora pytel se žlutým pláštěm a doktor musel kápnout božskou s tím, že mu přinesli mrtvolu žlutého krále.

A102 Freya Schwarzwald si vzala plášť pro další výzkum a všichni se vydáváme do dílny, abychom se konečně vyspali. Během prozkoumávání pláště se A102 Freya Schwarzwald nějakým způsobem potřísnila obsahem, který na něm byl. Doufejme, že se nenakazila tou šíleností. Nicméně, bude důležité ji pečlivě sledovat a v případě potřeby včas zasáhnout.„ V dílně zůstáváme pouze s A212 Zoltan Kerezsky a ostatní jdou pravděpodobně do hotelu.

Další ráno se ostatní neukázali, tak si buď přispali a nebo se někde toulají. Tipl bych si, že se jeli podívat do přístavu. Také mě zajímá, co tam najdeme, takže další naše cesta povede tam.

hlaseni/m169_a270.txt · Poslední úprava: 2024/04/19 08:00 autor: ulmewix