Nástroje pro tento web


hlaseni:m149_a223

Hlášení M149-A229

29. července 1939

Hlášení od A232 shrnuje dění v Lincolnu dobře a kvalitně, takže jenom dodám několik drobností. Zásoby lihu jsou ve městě minimální. Místní obchod již víc nemá a tak na ochranu před houbou bude potřeba použít benzín, případně silný alkohol. Podobně jsou na tom zásoby rukavic a celtoviny. Pokud máte možnost dovézt vlastní vyplatí se to. Než se situace uklidní pravděpodobně tyto věci budou v Lincolnu nedostatkové zboží.

Pavouci zdravému dospělému nejsou smrtelně nebezpeční, ovšem jejich jed dokáže silně narušit pohyblivost a to dokáže být velmi nebezpečné. Kromě toho, že je odpuzují určité tóny (ale je potřeba silná anténa) doporučuji se před nimi chránit například včelařským oblekem. Běžné oblečení se ukázalo neefektivní a rádi zalézají pod něj a koušou.

Ve městě je jediný taxík, ale jeho řidič Nat je poměrně ochotný a sdílný a pokud nebudete mít vlastní vůz zřejmě budete odkázáni na něj. Naše skupina pravděpodobně koupila jediný automobil, který byl v Lincolnu k mání. V lomu jsou ještě vozidla na elektřinu, ale ta fungují jenom když elektrárna jede na plno a pouze v okolí teslovy věže. Nejsou tedy příliš ideální.

Stromový úkryt Strážců galaxie zřejmě již neobsahuje nic zajímavého, ale díky výskytu pavouků nebyl průzkum nijak podrobný a je možné, že kluci mají i další zajímavé hračky. Pavouci také zvládají chytat i větší zvířata jako jsou ptáci, veverky a krysy. Je možné, že na lovu takové kořisti spolupracují víc než je u jejich druhu obvyklé. Možná by to stálo za další prozkoumání, ale bude to chtít odborníka.

hlaseni/m149_a223.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1