Nástroje pro tento web


hlaseni:m113_a236

Hlášení M113-A236

V Miskatonickém klubu nám bylo předáno neznáme elektronické zařízení a prosba o jeho doručení Dr. Woodovi. Po bližším ohledání bylo zjištěno, že jde o jakýsi oscilátor, který je součástí nějakého většího zařízení.

Po příjezdu jsme navštívili Sandersovo bistro, kde jsme se ubytovali na noc. V bistru jsme se setkali postupně s taxikářem Baileym, který agentovi A238 poskytl nějaké indicie o jeho ztracené manželce, slečnou Coxovou se kterou si agent A237 domluvil večerní schůzku, a poté i s Dr. Woodem, který nás pozval domů poté, co mu agent A235 přiznal, že po vypití místní limonády slyší nějaké hlasy.

Dr. Wood se zdál zprvu velmi podezřelý a nevěrohodný. Mluvil o nějakých mimozemských bytostech, o tom jak pracoval pod Dr. Fosterem, který svým pacientům prováděl šokovou terapii velmi nevybíravým způsobem a nazýval to léčbou, a že jeho (Woodův) způsob léčby je jiný, i když je prováděn velmi podobným způsobem. Nebyl tedy důvod mu zařízení předávat. Často mluvil o p. Waltersovi, který je jeho pacientem. Zdálo se mi, že Walters je jen nějaký pomatenec s rozdvojenou osobností, a Wood je podobný magor jako Foster.

Po návštěvě p. Walterse se ukázalo, že Dr. Wood celou dobu mluvil pravdu, a Walters je opravdu, jakkoliv se to zdá fantaskní, hostitelem vědomí nějaké mimozemské bytosti, která měla za úkol najít způsob jak zničit prastarého, který se ukrývá v bažinách v okolí Readingu.

Walters byl převezen k Dr. Woodovi, kterému byl spolu s Waltersem předán i chybějící oscilátor , který, jak se ukázalo, byl potřeba pro efektivní funkci Woodova přenašeče vědomí. Po nainstalování oscilátoru byl Walters napojen na zařízení, a přenos vědomí byl úspěšně dokončen. Během přenosu jsme byli napadeni skupinou kultistů-uctívačů prastarého, kteří se celý proces pokusili narušit, avšak neúspěšně.

Shrnutí

  • Agent A236 předal zařízení Dr. Woodovi.
  • Agent A237 se setkal s místním kultem, a užil si rande se slečnou Coxovou.
  • Agent A238 nalezl informace o své ztracené manželce, která chtěla nafingovat svou vlastní smrt.
  • Agent A235 se spojil s místním kultem uctívajícího 'prastarého', k překvapení všech napomáhal jeho zničení.
  • Agenti A236, A237 a A238 utrpěli zranění. Nejsou ohroženi na životě.
  • Dr Wood přenesl mimozemskou bytost na domovskou planetu, Walters přenos vědomí přežil.
  • Další osud kultistů neznámý.
hlaseni/m113_a236.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1