Nástroje pro tento web


hlaseni:m8_a108

Hlášení M8-A108

Průběh mise

Vyšetřování pádu údajného meteoritu ve Francii. Na popud vedení jsme vyrazili do Francie prověřit domněnku o pádu meteoritu na venkově, jež způsoboval halucinace a následně smrt. Údajný meteorit objeven ve sklepě venkovského stavení. Obyvatelé a živočichové, kteří s ním přišli do styku, obrůstali neznámou formou mykózy. Mykóza byla velmi citlivá na oheň. Proto bylo místo nálezu včetně všech infikovaných osob a zvířat desinfikováno ohněm, včetně tzv. meteoritu, čímž se zamezilo nekontrolovatelnému šíření mykózy. Domnělý meteorit odvezen z místa nálezu k dalšímu prověření, prozatím se jedná o neznámou horninu.

Zjištěné informace

Smrt osob v okolí způsobovala mykóza šířící se z neznámé horniny a napadající veškeré živočichy a velké koncentraci schopné obrůstat i budovy. Průběh byl provázen krvácením z tělních otvorů a halucinacemi, obrůstáním mykózou přímo na těle a následnou smrtí. Velmi nebezpečné. Neznámá mykóza byla eliminována ohněm, na který byla velmi citlivá. Doporučuji jakýkoliv další výskyt okamžitě eliminovat ohněm na všech infikovaných objektech.

Informace k došetření

Zaznamenáno vyzařování neznáme energie, infikovanými objekty viděno jako duha, jež měla své centrum přímo v neznámé hornině. Zadržena neznámá hornina.

hlaseni/m8_a108.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1