Nástroje pro tento web


hlaseni:m79_a193

Hlášení M79-A193

Jsem ráda, že je Benedikt mrtev. I když mě to samozřejmě trochu mrzí, protože to byl kolega. Ale moc mě zklamal. Na začátku jsem mu věřila, ale potom už ne. To, co prováděl pacientům je více než strašné. Byla jsem slepá, když jsem si myslela, že se ve skutečnosti pacienti léčí. Ráda bych svým klientům pomohla. Nesnesu pomyšlení, že jsou ztraceni. A v podstatě nejde jen o ně. Jde tady o víc. Věřím, že bytosti by mohly pomoci. Co bytost s dračí silou? Je možné, že ví daleko více než my.

Zajímalo by mě ještě, co doktor Kubrik. Tomu věřím a ráda bych si s ním promluvila. Nechci, aby byl zničen. A Dr. Haley? Sice to byl přísný chlap, ale možná nebyl úplně špatný.

Každopádně mě zajímají Probuzení, protože mezi nimi je pár mých svěřenců. A pokládám si otázku, zda by mohli získat své vědomí zpět. A mrtví nebo živí? Oživení už se taky zkoušelo nebo ne?

Zatím si ale zřejmě plně neuvědomuji hloubku a rozsah toho všeho, co se děje. Snad časem budu, když pocházím z hlubin. Mí rodiče byli podmořští výzkumníci. Počali mě v ponorce. Protože se věnovali výzkumu, neměli na mě moc času. A tak jsem se rozhodla studovat psychiatrii, abych lépe porozuměla lidské duši.

hlaseni/m79_a193.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1