Nástroje pro tento web


hlaseni:m72_a185

Hlášení M72-A185

18.3., New York

Den po pokusu s oživením (viz M70) jsme zašli za doktorem Cormishem pro slíbený honorář. Doktor požádal A184 o sepsání jeho zážitku z průchodu smrtí. Mezitím k doktorovi přišla skupina lidí, očividně zřízenci nějakého ústavu. S doktorem chvíli mluvili a poté s ním odjeli. Další z nich požádali A184, aby s nimi jel do ústavu duševního zdraví na rozhovor a pro odměnu. Po chvíli, co byl uvnitř, nám oznámili, že si ho tam přes noc nechají na pozorování.

22.3.

Po několika pokusech o kontakt s někým z ústavu jsme se rozhodli A184 osvobodit. Vyrobili jsme falešné doklady pro jeho převoz a ukázali je personálu. Ten přivolal doktora (ne primáře, tenhle se jmenoval Benedict).

Doktor se zřejmě snažil nás co nejvíce zdržet. Tvrdil, že budeme moct zadrženého vidět tak za pět hodin kvůli důležité operaci. Naštěstí, když byl zrovna pryč, se mi podařilo dostat do sekce s pacienty (měl jsem plánek, takže jsem věděl, kam se dát).

Našel jsem schodiště, kde měly být operační sály. Když jsem slyšel kroky, ukryl jsem se v kumbálu. Bohužel právě tam kroky šly. Zřízence jsem omráčil a šel dolů.

Mezitím agentky A181 a A183 zdržovaly doktora, který ránu slyšel. Díky nim jsem jím nebyl přistižen.

V suterénu jsem našel místnost, kde zrovna probíhala operace. Zastavil jsem ji vtržením do místnosti s pistolí. Doktora, který mi odmítl vydat operované tělo v bezvědomí, jsem střelil do nohy. S dalším odporem jsem se nesetkal. Poté jsem s agentkami, které mezitím omráčily dalšího zřízence, dopravil vozík s tělem zadním vchodem ven, kde už čekal agent 183 s dodávkou. Místo jsme rychle opustili.

Je možné, že doktor Cormish, který v ústavu zůstal, je již po smrti, nebo brzy bude, pokud na něm má být provedena stejná operace jako na A184.

Shrnutí

Během této mise jsme osvobodili agenta A184 uvězněného v Newyorském institutu pro duševní zdraví. Akce se zdařila, ale kvůli ní máme dalšího nepřítele a bude se o nás více zajímat policie.

hlaseni/m72_a185.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1