Nástroje pro tento web


hlaseni:m70_a185

Hlášení M70-A185

17.3., New York

Na Světové výstavě jsme se dozvěděli o experimentu, při kterém měl být usmrcen a následně oživen člověk, který ho podstoupil. Pokus prováděl doktor Cormish. Agent 184 se pokus rozhodl podstoupit.

Průběh pokusu

Nejprve Cormish zastavil srdce A184 pomocí tzv. Mrtvé vody. Asi po půlhodině se ho rozhodl oživit. Píchl mu dávku Živé vody a zapnul oživovací stroj.

Poté jsme prožili mimotělní zážitek, během kterého neubíhal žádný čas.

A181 a A183 najednou začaly křičet, že svět šedne a že se je mrtvý snaží kontaktovat. Doktor je ujistil, že něco takového je nemožné, a že už mrtvého oživí.

Zatáhl za páku oživovače. Viditelně zneklidněl. Znovu zatáhl. Stroj nereagoval. Cormish ustaraně nahlédl dovnitř. Po chvíli zamumlal něco jako 'sakra, vyhořelá pojistka' a odešel do zadní místnosti. Zaslechli jsme štrachání a poté startující auto. A181 a A183 vyšly do chodby. Já jsem se pouksil přečíst, co je zač Živá a Mrtvá voda. Nic jsem z toho nevyčetl, a tak jsem se pokusil přivolat A183, protože je chemička. Žádná reakce. Vydal jsem se do chodby za ostatními.

Chodba byla zcela temná. Někde poblíž jsem slyšel agentky hledající cestu zpátky. Za mnou ale žádné dveře nebyly, přestože jsem právě přišel. Ohlédl jsem se. Na konci chodby, která se zdála nekonečně dlouhá a přitom krátká, stála zářící postava. Uslyšel jsem velmi vzdálené volání A182. Otevíral dveře a volal dovnitř. S vypětím všech mentálních sil jsem se dostal zpátky do místnosti.

V místnosti všechno zešedlo, zatímco za oknem svět zrudl pod krvavým sluncem. A182 se vydal ven. Já jsem se pokusil opravit oživovač a oživit A184. Marně.

Po chvíli jsem se ocitl zpět v momentě, kdy měl být mrtvý oživen. Svět byl zas barevný a A184 právě oživený vstával z lůžka.

Později jsem zjistil, že agentky, které prošly postavou v chodbě, získaly nové, nadpřirozené schopnosti. Mně zůstala Mrtvá a Živá voda, kterou jsem si v mimotělním zážitku vzal.

Tento den se také projevily první příznaky látek obsažených ve Wotacole. Šlo o tichý dočasný šepot uvnitř hlavy.

hlaseni/m70_a185.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1