Nástroje pro tento web


hlaseni:m66_a187

Hlášení M66-A187

Mise
M66 Ovládaní
Autor hlášení
A187 Marcin Komorowski

Tato výstava je stále zajímavější a zajímavější. Bohužel až na nějaké ruské pobudy, kteří mají tu drzost ničit některé části výstavy. Ostatně tak tato misa začala. Agenti A181 a A185 nám ostatním řekli, že je potřeba vyšetřit zničenou část pavilónu s jakousi Marií. Prý to provedla ruská skupinka. Jelikož jsme nevěděli kde je hledat, tak jsme se rozhodli náhodně chodit po výstavě s tím, že je možná zahlédneme. Rozdělili jsme se do dvou skupin s Lucy a Francoisem v čele, kteří jsou schopní je jako jediní poznat.

V rámci rozhlížení jsme chtěli rovnou zjistit něco tzv. Berlínské modři. V Československé hale jsme ale nic nenašli. Poté jsem navrhl se podívat do haly Polska, kde byl jeden můj známý. Ten mě odkázal na údajný pohyb mumií po pavilonu Egypta v Hale Anglie, což jsou nakonec bohužel jen tajné schůzky dvou profesorů, kteří se nejspíš chtějí podívat na tuto expozici i „za řetízkem“.

Když jsme ale navštívili sovětskou halu a vylákali pár rusů (které naši agenti poznali) ven, tak se ukázal jakýsi jejich šéf a s ním teprve žačala zajímavá debata. Zpočátku jsme měli rozdíl v termínech. Podle jeho popisu to čemu jsme my říkali Probuzení on říkal jen Ovládaní a to co pro nás byli Vědoucí on považoval za Probuzené. Protože je pro mne tato záležitost nová, tak jsem se lehce ztrácel. Podle něj jsou Ovládaní lidé, do kterých byla zavedena jakási toxická látka (způsobující do max 2 let smrt), díky které se pak dají tito lidé ovládat a dávat jim příkazy. Probuzení jsou prý lidé s voperovanou destičkou v hlavě, která je může ovládat a zároveň odpovídat tomu, kdo jí řídí. Mám neblahý pocit, že tato technologie (nebo možná technologie Wote-Coly) vede k ovládnutí velké části lidí na Zemi.

hlaseni/m66_a187.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1