Nástroje pro tento web


hlaseni:m55_a185

Hlášení M55-A185

Průběh mise

Mise se odehrála začátkem února 1939 v městě Colorado Springs a jejím okolí.

Této mise jsem se zúčastnil až v jejím průběhu. Přišel jsem do hotelu za svojí novou skupinou a ta mi vyložila svůj problém. Ve městě sídlila továrna firmy WOTE, která vynalezla novou látku určenou k ovládání lidí. Tuto látku přidávala do WOTEcoly, nového nápoje, který sama vyráběla. Naším úkolem bylo firmě zabránit ovládnout větší množství lidí.

Věděli jsme, že firma dováží svůj výrobek zatím jen do sirotčince za městem. Také jsme věděli, že se chystá poskytnout dětem výlet do Jeskyně větrů ležící v kopcích kus od města. Tuto jeskyni skupina již předtím navštívila a zjistila tam, že jeskyně je veřejnosti uzavřená a že do ní někdo instaluje různá elektronická zařízení. Krom uvedených informací zjištěných námi jsme dostali od německé novinářky z našeho hotelu zprávu, že Vote bude mít v den výletu nějakou předváděčku na utajeném místě. Z těchto informací nám došlo, že mají děti být ovládnuty v den předváděčky v Jeskyni větrů.

V ten den jsme se tam také rozhodli vplížit. Autem jsme dojeli k jeskyni a pokusili se do ní dostat. Agenti A181 a A182 se do jeskyně úspěšně vplížili. Zbylí tři agenti (já, A183 a A184) byli přistiženi a ke svému štěstí zaměněni za jedny z techniků, kteří v okolí jeskyně zprovozňovali generátor. Po tom, co jsme vykonali pro dělníky nějakou práci, si nás přestali všímat a my jsme se mohli ztratit z jejich dohledu.

Já jsem se vyplížil na kopec vedle údolí, kde se na vyhlídce sešli účastníci předváděčky s Dirkem, majitelem továrny. Tam jsem byl svědkem toho, jak asi dvacet dětí vyšlo zadním vchodem z jeskyně, došlo až k vyhlídce, tam se na chvíli zastavily a poté odešly do údolí. Všechny děti měly červené kombinézy a pohybovaly se všechny stejně, jako kdyby měly jen jeden společný mozek. Zatímco děti stály u vyhlídky, Dirk vykládal ostatním dětem o tom, co s tímhle dokážou a jak se jim vyplatí, když ho podpoří. Zmínil také, že pokus měl 98% úspěšnost. Z toho vyplývá, že u jednoho dítěte se nezdařil.

Po odchodu dětí jsme se vrátili zpět k autu a odjeli do města. Agent A182 získal v jeskyni jedinou nevypitou plechovku Votacoly, která tam zbyla. Zřejmě patřila dítěti, u kterého se pak pokus nezdařil.

Ve hotelu k nám v restauraci přišel jistý U.W. Liebermann, který se prý zúčastnil předváděčky, ale s ovládáním nesouhlasil. Kvůli tomu nám pak nabídl podporu proti WOTE.

Poté jsme se rozhodli zaútočit na kamiony s WOTEcolou zásobující sirotčinec. Útok se nezdařil, a tak jsme opustili město a misi ukončili.

Získané informace

Organizace WOTE je schopná ovládnout hromadně lidi kombinací chemických látek a elektromagnetických vln. Pokud ale potencionální cíl ovládnutí neužívá chemickou látku pravidelně ovládnutí může selhat (viz dítě, které svoji dávku nevypilo).

Jsou vysoce postavené osoby, které s ovládáním nesouhlasí a mohou se z nich stát naši spojenci.

hlaseni/m55_a185.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1