Nástroje pro tento web


hlaseni:m4_a108

Hlášení M4-A108

Průběh mise

Já a A107 jsme byli vysláni do Československa, konkrétně do Prahy objasnit případ „Pražský Fantom“. Dle průvodních informací se jednalo o muže s maskou jež po nocích brutálně zabíjel lidi, naposledy manželský pár z Anglie. Na místě jsme postupně upřesnili popis na muže velké postavy v kabátu s maskou přes obličej a identifikovali jeho působiště na městskou kanalizaci. Při vyšetřování nám napomáhali místní občané Arnošt Kovář a Judita Birkeová. S postupem času jsem odhalili identitu Fantoma, jednalo se o uprchlého pacienta Malého z psychiatrické léčebny s patrně rozpolcenou osobností. Jeho druhá identita (vraždící), jím personifikovaná do jména Hubert, byla patrně způsobena neznámou chemickou látkou, úmyslně umístěnou v kanalizaci a s jasným záměrem chemikálii otestovat na úvod na Malém a můžeme se domnívat, že cílem mohlo být obyvatelstvo celého města. Fantom byl naposledy spatřen v kanalizaci v místnosti s odkalovací nádrží. Zde byl zasažen uspávací šipkou do krku a zřítil se do zvířené stoky. Dále spatřen nebyl.

Zjištěné informace

Malý se potýkal se schizofrenií a vlastní rozpolceností. Je zajímavé, že jeho skutečné já se pokoušelo bojovat proti imaginárnímu já Hubert. Patrně byl dlouhodobě vystaven působení neznáme chemikálie, jež mimo jiné způsobovala nezvladatelnou agresivitu. Domnívám se, že za vznikem a umístěním chemikálie stojí neznámá organizace. Chemikálie červené barvy je velmi těkavá a agresivní. Domnívám se, že se jedná vzor bojové látky působící na psychiku postižených. Fantom a jeho řádění bylo patrně jen zástěrka pro testování chemikálie. V kanalizaci jsem usmrtil vlčici uprchlou z místní ZOO, v okamžiku skonu chránila Fantoma a důvodně se domnívám, že chemikálie působila i na ní.

Informace k došetření

Odebrány vzorky neznámé chemikálie, jméno výrobce na štítku začíná: Hubert S.. Kr… Země původu patrně Německo (psáno Švabachem) Odebrán vzorek jazyka a tkáně usmrcené vlčice. Nutno potvrdit nalezení těla Fantoma z místních zdrojů, doporučuji primáře psychiatrické léčebny Dorpise, nebo novináře Jana Holého - kontakt pana Kováře Doporučuji též vyšetřit Juditu Birkeovou, trpí buď též rozpolceností osobnosti, nebo skutečnou lykantropií.

hlaseni/m4_a108.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1