Nástroje pro tento web


hlaseni:m40_a163

Hlášení M40-A163

Spolu s ostatními agenty jsme byli vyslání do americké Montany v blízkosti hranic s Kanadou. Prověřovali jsme novinou zprávu a neznámé nákaze šířící se v okolí místního dolu.

Na první známky nákazy náš tým narazil již v blízkosti Isinbourne, města vedle kterého důl leží. Protože vlak nečekaně zastavil a zůstal stát několik mil před městem, vydal se tým prozkoumat příčinu. V průběhu zjišťování jsme se dostali do kontaktu s prvním infikovaným. Byl „uhnízděný“ na stromě. Již z něj byl oddělený organismus, na který jsme narazili posléze. Třínohá rostlino-tvor, který se nás pokusil napadnout a tým ho eliminoval. Po návratu do vlaku se ten opět rozjel, již byla patrně uvolněna cesta.

Ve městě byla již zavedena karanténa kvůli nákaze. Nemocní/mrtví byli izolováni v nemocnici, kam se část týmu vydala na průzkum a zajistila složky s nemocniční dokumentací a prvním subjektu. na místě jsme narazili na nepřátelský tým Němců, kteří zde byli taktéž na investigativní misi, pokud jen nepozorovali důsledky svého pokusu. Jejich přímé zavinění se nijak nepotvrdilo.

Důl byl v přísné karanténě s ostrahou, nepronikali jsme proto přímo dovnitř.

Nákaza se následně projevila v nemocnici a mrtví začali povstávat vlivem nákazy, resp organismu, který v nich/s nimi vyrostl. Důkladně jsme prohlédli jejich chování a zdokumentovali forografiemi. Mrtvý se pokusili uchytit na vyvýšeném místě (věž kostela) a po střelbě na ně se „rozprskli“ a rozšířili spóry.

Následně do situace zasáhli místní ozbrojené složky a náš tým se evakuoval, abychom nezanechali více stop po naší aktivitě.

Projevy nákazy

Nákaza napadá pouze příslušníky negroidní rasy, případně míšence. Dle záznamů se jedná o cizí organismus, který se dostane do těla oběti a následně částečně převezme jeho kontrolu. Inkubační doba není známá, avšak zdokumentovaný pacient zemřel týden po přijetí. Po umrtí nepřátelský ogranismus dále zraje a po několika dalších dnech nad tělem převezme kontrolu a začne se pohybovat. Dle pozorování vyhledává vyvýšené místo, kde by se mohl uchytit a následně rozptýlit spóry. Takovýto přichycený mrtvý reagoval na výstřel ze zbraně „rozprsknutím“ - rozšíření spórů (jemné chmíří).

Závěr mise

Na místě se skutečně projevila nebezpečná nákaza, která dokáže částečně ovládat příslušníky negroidní rasy a usmrtí je. Není známa přenositelnost přes další osoby, celému týmu je bylo doporučeno zůstat v karanténě a vyhnout se kontaktu zejména se všemi negroidy. Podařilo se zajistit lékařské materiály, které byli předány vedení k důkladnému průzkumu spolu se vzorky infokovaných tkání.

Další průzkum

Není jasný původce nákazy, je tedy vhodné pátrat i na jiných místech po podobných faktorech. Přítomnost Němců dává určité vodítko. Průzkum nakažlivosti a šíření nákazy by měl dodat další údaje o případném vojenském využití.

V průběhu mise nedošlo ke ztrátám na životech nikoho z agentů a nikoho z civilistů. Došlu k usmrcení několika nakažených subjektů a tří-nohých stvoření, které z nakažených vyrostli.

hlaseni/m40_a163.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1