Nástroje pro tento web


hlaseni:m39_a104

Hlášení M39-A104

Pozadí mise

Na základě novinového článku o kompletním vylidnění vesnice, které nastalo ze dne na den jsme se rozhodli tuto vesnici navštívit. Jedná se o Argentinskou vesnici Debera poblíž Cordoby. Cíl mise je odhalení působení organizace probuzených v této oblasti.

Průběh mise

Cestovali jsme vzducholodí do města Buenos Aires. Odtud jsme jeli vlakem do města Cordoba, kde jsme své šetření započali. V tiskárně místních novin „Cordoba Sol“ nám řekli, kde najdeme autora článků o vylidněných vesnicích. Prý už jsou v této oblasti 4 vylidněné vesnice. Autora jsme nalezli zavražděného v jeho pokoji, což svědčí o tom, že asi opravdu něco zjistil. Místní obyvatelé ho měli za lháře. Z papírů z jeho stolu jsme zjistili jméno jedné z vylidněných vesnic: „Debera“. Najali jsme si auto s řidičem a nechali se odvézt k této vesnici. Ihned po příjezdu k vesnici jsme zjistili silné elektrostatické pole. Jeden z tamních občanů ve vesnici zbyl. Byl příliš opilý (pravděpodobně v bezvědomí) v čas, kdy k vylidnění došlo. Řekl nám, že za vesnicí ve skalách je „brána do pekel“, kam všichni odešli. Na místě jsme našli jeskyni, u které stálo ohořelé policejní auto s mrtvými těly policistů. Od vchodu do jeskyně na nás někdo začal pálit plamenometem. Strhla se přestřelka, na jejímž konci jsme se přes zneškodněné útočníky dostali do jeskyně. Zjistili jsme, že útočníci byli tři němečtí vojáci. Dostali jsme se až ke generátoru, který byl obsluhován mechanikem. Donutili jsme ho generátor vypnout. Varoval nás, že loutky, které vysílačem ovládají si teď mohou dělat co chtějí. Dále jsme z něj dostali, že tady byli helikoptéry s chemikáliemi, které nejspíše použili k ovládnutí vesničanů. Zdá se, že chemikálie působí jen krátkodobě k ovládnutí lidí, jakmile jsou pod vlivem vysílače už chemikálie nejsou zapotřebí. Všechny vesničany jsme našli v zadní chodbě mrtvé, nepřežili odpojení vysílače. Dále jsme v jeskyni našli Teslovu kouli. Byla napojena na složitou elektroniku v ovládacím pultu. A115 vyslechla mechanika a dozvěděla se ještě následující informace. Prý pracuje pro organizaci Dělníci Země: „Elektřina zdarma pro každého“. Podobných základen je již prý 400 – 1000. Při přerušení vysílání stanice se prý v centrále rozsvítí kontrolka indikující problém na daném místě. A151 po výslechu zastřelil mechanika i přes nesouhlas ostatních agentů Omegy. Při odchodu jsme celou jeskyni podpálili pomocí sudů s naftou a kerosinem, aby obnova stanice trvala co nejdéle.

Zjištěné informace

Po vypnutí vysílače ovládaní lidé ovládnutí pomocí chemikálií zemřou a výpadek je ihned indikován v centrále. Chemikálie slouží jen k ovládnutí lidí, jakmile jsou podrobeni stačí aktivní vysílač a chemikálie již zapotřebí nejsou. Vojáci pracující v blízkosti vysílače mají speciální oblečení, protkané vodivými dráty, které jsou přes obuv neustále uzemněny. Tato tělesná faradayova klec jim umožňuje pracovat s kovovými předměty bez jakéhokoli nebezpečí.

Informace k došetření

Nezjistili jsme jména ostatních vylidněných vesnic v této oblasti, kde nejspíše jsou tyto stanice také. Jak zachránit ovládnuté lidi. Kde se nachází centrála těchto stanic.

hlaseni/m39_a104.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1