Nástroje pro tento web


hlaseni:m38_a108

Hlášení M38-A108

Průběh mise

Získali jsme pozvání na banket pořádaný společností Sommersfeld v Londýně. Bylo trochu zarážející, proč v Londýně, když zde již stojí Sommersfeldovi elektrárny. Banket byl pro nejvlivnější osoby ve městě. Proto jsem za přestrojení zvolil vystupovat jako velvyslanec Sovětského svazu a následně mi naše velkorysá ambasáda zapůjčila reprezentativní vůz včetně státních vlajek. A115 vystupovala jako má přítelkyně, A134 vystupoval jako můj řidič a A113 jako přidělenec z Německa. Na banketu jsme byli velmi vážně přivítáni a usazeni s náležitou úctou, takže náš převlek byl dokonalý. Nebyl problém se seznámit s vyslance Sommersfeldu Michaelem Farstonemem a britským předsedou Nevillem Chamberlainem. Musím kostatovat, že Farston je velmi ambiciózní, sebevědomí a takřka narcisní muž. Kterého velmi znervózňovalo, když jsem mu úmyslně komolil jméno. Farstona velmi zajímalo, zda Sovětská vláda změnila odmítavé stanovisko na jejich návrh elektrifikace velké Rusi, což se mi vůbec nelíbí. Farston byl natolik sebejistý schopnostmi své firmy, až byl značně vtíravý. Musím konstatovat, že Claudie na banketu předvedla brilantní výkon a jen díky ní vděčíme neutuchávající pozornosti většiny mocných na banketu a nulovému podezření, že jsme někdo jiní.

Druhý den předváděl Sommersfeld pod Farstonovým vedením svou novou vzducholoď. Celá loď pracuje na bezdrátovém přenosu a její prezentace byla velmi ambiciózní. Farston neváhal do vzducholodi několikrát vystřelit, aby demonstroval její odolnost. Během letu jsem se několikrát pokusil proniknout do pečlivě hlídaných servisních prostor. V jedněch z prostor jsem narazil na techniky v ochranných oblecích včetně respirátorů. Patrně tato sekce nebyla úplně „čistá“, nebo byla na palubě nějaká látka před kterou se chránili, to by hovořilo o použití několikrát v minulosti nalezené látky s vlivem na psychiku lidí.

Zjištěné informace

Sommersfeld dále expanduje na Evropský kontinent a krom dodávek elektřiny se nyní přesouvá i do zbrojařského průmyslu. Sommersfeld si vytvořil kontakty u mocných mužů světové politiky, což jim patrně otevře nejedny dveře. Sommersfeld má eminentní zájem expandovat do Sovětské svazu.

Informace k došetření

Vzducholoď od Sommersfeldu vypadá značně inovativně a má řadu zajímavých technických řešení. Určitě by se hodila i její technická dokumentace. Doporučuji prošetřit osobu Michaela Farstona, který se mi jevil jako člověk bez skrupulí, se značnou mocí a plnou důvěrou Sommersfeldu.

hlaseni/m38_a108.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1