Nástroje pro tento web


hlaseni:m37_a104

Hlášení M37-A104

Pozadí mise

Probuzení se rozmáhají a už ovládají celá města. Začínají působit i ve velkých městech jakými jsou Paříž, Berlín a New York. Rozhodli jsme prověřit jejich působení v Paříži.

Průběh mise

Po příjezdu do města jsme se rozhodli porozhlédnout se po okolí. Z předchozích zkušeností víme, že pokud jsou ve městě probuzení musí mít poblíž teslův vysílač. Pohled z Eiffelovy věže odhalil možný vysílač. Když jsme se chtěli vrátit z Eiffelovky dolu, zjistili jsme, že ve výtahu, který byl dole, není obsluha a schodiště je zamčené. Odemknul jsem zámek a šel jsem pro výtah. V noci v hotelu začalo hořet. Před hotelem jsem chytil viníka požáru. Byl jím muž, který se nám na Eiffelovce představil jako Hermann. Podařilo se mi z něj dostat, že je z gestapa a jde po A134. který podle jeho slov zabil člena gestapa. Podle všeho byl Hermann tím, kdo nás uvěznil na Eiffelovce. Pro Hermanna přijelo černé auto plné dalších mužů. Před příjezdem policie k hotelu jsme odjeli naším autem. Po cestě jsme si uvědomili, že celá paříž je v temnotě a tudíž bez proudu. Zamířili jsme k místu,l kde podle nás měl stát teslův vysílač, který jsme dříve viděli z věže. Když jsme dojeli k místu, zjistili jsme, že se jedná o Pařížskou elektrárnu, na jejíž střeše je upevněn již bezpochyby teslův vysílač. Na ceduli před zdí byl nápis Summersfeld. Jedná se o stejnou společnost s jakou jsme se setkali již v Americe, Sovětském svazu a Německu. Když vysílač spustili, vytvořil se z něj elektrický oblouk táhnoucí se daleko za obzor. Podařilo se nám dostat se dovnitř objektu. Zaměstnanci okamžitě spustili poplach. A134 se podařilo sebrat specifikace zařízení a všichni společně jsme opustili budovu a ujeli pryč.

Zjištěné informace

Gestapo jde po A134, možná po dalších členech Omegy. Společnost Summersfeld zaštiťuje působení probuzených. V Paříži se již nachází funkční teslův vysílač.

Informace k došetření

Co přesně byl onen elektrický oblouk, který se z teslovy věže vytvořil a zda se nejedná komunikační kanál. Jaké jsou následující kroky probuzených ve velkých městech.

hlaseni/m37_a104.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1