Nástroje pro tento web


hlaseni:m27_a108

Hlášení M27-A108

Průběh mise

Byli jsme vysláni do Skotského přístavu zjistit několik neobvyklých aktivit. Domnívali jsme se, že ve městě je vysílač probuzených. Cesta proběhla celkem standardně. Město je takřka celé ve vlastnictví lorda Barka. Zatím co se ostatní agenti angažovali v Barkově továrně a hradu, sledoval jsem místní obyvatele. Musím konstatovat, že mi přišli jako intoxikovaní nějakým preparátem, který v nich vyvolával patrně halucinogenní představy a pozměněné chování, nemohu nyní říci, že se jednalo o cokoliv okultního, spíš mi chování připomnělo misi Pražský fantom. Z města se nám ani dalším lidem, které jsme potkali, nedařilo dostat, něco stále mátlo naše mysli a tak jsem jen bloudili po okolí. Druhý den vyšetřování jsme se vydali do Barkova sídla, abychom prozkoumali vysílač, jež jsme vinili z halucinací a vlivu na obyvatelstvo i na nás. Do sídla jsem vnikl ilegálně přes zeď. Na ochranné zdi jsem byl naplno zasažen halucinacemi. Dokonce jsem měl představu, že vnitřek areálu je celý vyplněn hromadami mrtvých těl a po nich se plazí další umírající, či pohybující se mrtvoly. Sápali se i na mě, tak jsem jim nabídl cigaretu a přestali se o mě zajímat. Patrně to byla jakási obrana objektu formou nepříjemných halucinací. Uvnitř areálu halucinace zmizeli. Areál vypadal spíš jako vojenských objekt, včetně bytelné ochrany každých dveří a strážních psů. Společně s A151 jsme granáty zničili vysílač na vrcholu věže a poté se stáhli pryč. Halucinace jeho zničením zmizeli.

Zjištěné informace

Zničený vysílač vysílal informace, které v lidském mozku vyvolávali halucinace, mátli jeho rozumné uvažování a došlo ke ztrátě orientace. Lord Bark je napojen na probuzené a disponuje jejich technologiemi. Jeho sídlo se nám nepodařilo důkladně prozkoumat.

Informace k došetření

Nutno prošetřit lorda Barka a jeho navázání na probuzené, důkladně prozkoumat jeho sídlo. Též navrhuji A104 na psychotest, jakákoliv zmínka či informace o probuzených v něm vyvolávají paranoidní reakce a pochybuji o jeho soudnosti, kdykoliv se řeší cokoliv o probuzených.

hlaseni/m27_a108.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1