Nástroje pro tento web


hlaseni:m23_a146

Hlášení M23-A146

Průběh mise

Vydali jsme se zkontrolovat sanatorium, kde se podle zpráv měl skrývat prof. Hübner (viz mise M13). Infiltrovali jsme se ve dvou skupinkách: v první agenti A143 a A145 se vydávali za doktora a jeho osobního sluhu, ve druhém agenti A126, A144 a A146 za reportéry. Sanatorium jsme podrobně zmapovali (viz fotky v příloze) a pak jsme se vydali jednat s Hübnerem. Snažili jsme se získat informace o jeho projektu, jak moc pokročil, jaké jsou jeho cíle apod. Hübner prozradil, že by si přál mít schopného asistenta (viz kapitolu „zjištěné informace), takže se dohodl s agentem A143, že si ho otestuje. Sešli se večer v laboratoři, kde ho bombardoval otázkami o funkci mozku; bohužel mu agent A116 nebyl schopen přesvědčivě odpovídat. Následujícího dne se agent 124 přimluvil u Hübnera, aby jeho pán (agent 116) mohl dostat druhou šanci. Přijal to a my jsme se chopili druhé šance. Měli jsme připraveni i scénář, kdy bychom během zkoušky infiltrovali jeho pracovnu a pokusili se vyfotit jeho materiály. Agent A116 však selhal podruhé a ani plán B se nevydařil. Existovala ještě možnost, že bychom se výzkumu zmocnili násilím, rozhodli jsme se však situaci dále nehrotit (přišli bychom totiž o mírně pozitivní pověst, kterou jsme si u Hübnera vypěstovali, a která by se dala v budoucnosti využít) a přenechat misi jiné skupině agentů, která snad bude mít více štěstí. Přesto by však nebylo od věci trochu vyčkávat, než se agenti Omegy pokusí o novou akci.

Zjištěné informace

Dochází k pokusům „oživování mrtvých“: život z duševně chorých lidí je pomoci diod přenesen k mrtvému tělu. Zatím je výzkum nedokončen, takže tělo není oživené, ale předchozí „zdravý“ člověk buď umře, nebo se svíjí v bolestech. Následně tělo spálí v pecích, které se nachází na severozápadní oblasti komplexu (proto není poblíž žádný hřbitov). Prof. Hübner touží najít šikovné asistenty, kteří by mu pomohli s výzkumem. Možná by nebylo na škodu, kdyby Omega dlouhodobě někoho takového poskytla, aby mohla řídit projekt a popřípadě těžit z jeho dokončení. Prof. Hübner jezdí do práce až v odpoledních hodinách. Důvodem může být, že přes večer provádí výše zmíněné tajné pokusy. Může se za tím však skrývat i něco jiného.

Informace k došetření

Za jakým účelem provádí výzkum (chtějí oživit významné německé osobnosti? Posílit morálku vlastních vojáků? Zajistit Führerovi nesmrtelnost?) Jak moc pokročil výzkum? Jak daleko se nachází od průlomového objevu?

hlaseni/m23_a146.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1