Nástroje pro tento web


hlaseni:m23_a143

Hlášení M23-A143

Zadání

Naším úkolem bylo infiltrovat ústav pro duševně nemocné v německém Luckau a zjistit spojitost tamějšího ředitele Dr. Hübnera s misí M13. Dostat se dovnitř bylo v celku jednoduché díky vynikajícímu krytí poskytnutému organizací, stejně tak vcelku jednoduché bylo prozkoumat interiér. Problémy nastaly až při jednání se samotným Hübnerem, kde se projevily moje mezery v znalostech medicíny, které nezachránili ani následné pokusy A145. Několik stop jsme ale přeci jen získali. Po určité pauze by se případ měl dát došetřit. S největší pravděpodobností jsme nevzbudili podezření.

Areál

Záhrada okolo sanatoria (bývalý barokový klášter postavený v tvare písmena U) je obehnaná vysokou zdí s ostnatým drátem na vrchu. Dovnitř vede jediná brána - dvířka s otvíráním zevnitř a mluvítkem. Bez použití velmi hrubé síly nepřekonatelné. Všechna okna kromě primářova jsou zamřížovaná. Vnější prostory jsou vcelku nepodstatné až na krematorium v levém zadním rohu (bráno při pohledu od brány). Tady spalují pozůstatky z neúspěšných experimentů.

Interiér

Podstatné je víceméně jen druhé poschodí a suterén. Na druhém poschodí je Hübnerova kancelář (v oddělené části pravého křídla) a v suterénu je v pravém křídle kuchyně a v levém vězení pro pokusné subjekty.

Posádka

Ředitel Dr. Hübner (potrpí si na oslovení Herr Doktor), Primář Dr. Kahn (pravděpodobně jen figurka - o experimentu nic neví) průvodce Dr. Uhl (zakomplexovaný doktůrek, který je tu asi za trest) + pár zřízenců (obsluha krematoria, ostraha, ošetřovatelé)

Experiment

To hlavní, co se nám podařilo zjistit je, že se Hübner snaží o přenos vědomí z těla do těla. Konkrétně z mrtvého inteligentního do živého idiota. Má na to neznámé zařízení s elektrodami a odhaduji, že se mu to zatím nepodařilo. Zda mu jde o experiment jako takový, nebo se snaží „oživit“ někoho konkrétně jsme nezjistili.

Informace k došetření

Možno by stálo za to zjistit, koho nacisté postrádají (pravděpodobně nedávno zesnulého, kvůli nutné integritě těla). Hübner byl silně navázaný na kolegy, kteří zahynuli při misii 13 - možno leží odpověď tady. Hübner si svoje poznámky ukrývá v diáři v stole ve své pracovně. Při prozkoumání by je mohli využít spojenečtí vědci.

hlaseni/m23_a143.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1