Nástroje pro tento web


hlaseni:m168_aa270

Hlášení M168-A270

Mise
M168 Iniciace
Autor hlášení
A270 Tomas Brown

Díky incidentu s grimoárem první cesta vedla rovnou k doktorovi, který mi musel zašít ruku. Mezitím nám ruští agenti i s doktorem Jevdokimovem prchli z města. Od chlapce s novinami (viz. předešlé mise) se dozvídáme, že Rusáci mluvili o letadle, ale na Bostonské letiště nemířili. Celkem rychle se díky pár telefonátům dozvídáme, že z Bostonu zítra odlétá hydroplán a my se tedy vydáváme do přístavu.

V přístavu se setkáváme s Prestonem (Tuším, že se jmenuje Fairmont Preston), který nás ujistí, že hydroplánem Rusáci určitě neletí. Následně nás pozve domu a my souhlasíme.

Preston bydlí v honosném dvoukřídlém sídle. Na rozdíl od ostatních vykecávačů se dostává celkem rychle k věci. Řešíme nákazu (zde zjišťujeme, že zrzavá agentka patří k němu), různé spolky, agenta 212 (Je nutné ho zlikvidovat, protože narušuje realitu, je upír atd.). Jediná užitečná informace je podobizna mapy Arkhamu, kterou nakreslil nějaký Jason Veldon (učeň Mistra Luka). Sídlo opouštíme a jdeme si po svém.

Spolky:

- Lože stříbrného soumraku má vnější a vnitřní lóži. Pro vstup nás vždy musí doporučit alespoň dva členové dané lóže. - Clover Club je jen klub, pro boháče a do určitých prostor se chodí v maskách. - Zlatý úsvit má původ v Británii a vede je nějaký Alistar, nacházejí se ale i v okolí Bostnu (Mistr Luke). - Oubenovci jsou klasický gang, který je pravděpodobně využíván ostatními spolky na špinavější práci.

Od doktora se dozvídáme adresu Dr. Weise, takže agent A212 chce zamířit neprodleně k němu. Dr. Weise je zajímaví a sympatický chlapík, který mě připojil na cosi a udělal mi cosi a to cosi asi dopadlo dobře…minimálně mám dobrý pocit a disponuji inteligencí průměrné ženy.

Po návštěvě se odděluji od zbytku skupiny, protože je nutné opravit jedno z aut. Koupím tedy nový světlomet a na dvorku ho opravuji. Zbytek skupiny zatím řeší svitek. Agent 102 nakonec dostane brilantní nápad zkusit přečíst pár kouzel.

hlaseni/m168_aa270.txt · Poslední úprava: 2024/04/19 07:40 autor: ulmewix