Nástroje pro tento web


hlaseni:m161_a272

Hlášení M161-A272

10. 8. 1939, Boston

Průběh mise

Na základě dopisu s žádostí o pomoc od chlapce ze sirotčince, jsem pojala podezření ohledně zneužívání chovanů až možná jejich likvidace. Oslovila jsem své přátele a jeden z nich (člen Omegy) přizval k řešení i další dva agenty.

Zjistili jsme, že chovanci dostávají pravidelně nápoj Radio Cola, a to ve dvou variantách: děvčata a mladší chlapci čistou (modrá plechovka), starší chlapci s thaliem (červená). Plechovky jsou dováženy do sirotčince chladícím vozem a děti dostávají nápoj každý večer. Thalium u nich způsobuje, kromě apatie, celkové slabosti a dalších příznaků mírné otravy, možnost přijímat signály z teslovy věže. Jedna malá je i v dílně v sirotčinci. Signály je nutí pracovat a poslouchat „vychovatele“ a trestají je za neposlušnost. Skupina dětí pod vlivem thalia působí rezignovaně, přehnaně organizovaně a disciplinovaně.

Po dovršení 16 let jsou chlapci odváženi na neznámé místo, ale dle získaných informací se z nich stanou nedobrovolně vojáci, ovládaní signály z věží a přinuceni tím k absolutní poslušnosti.

Chlapec, který mi poslal onu žádost o pomoc a fingoval užívání Radio coly, již v sirotčinci není, adoptovala jsem jej.

Osoby zodpovědné za intoxikaci dětí a změny jejich vědomí

  • Collete - ředitelka sirotčince
  • Henrikson - prohlašoval, že je doktor. Pokud jím skutečně je, nedovedu si představit, že by mu unikly příznaky plošné otravy, téměř jistě vše probíhá s jeho vědomím
  • Collins (generál C.) - magor, který vše řídí a vyrábí z dětí tupé a poslušné vojáky.

Otázky a další kroky

  • Není jasné, co se děje s děvčaty, ta sice nejsou pod vlivem thalia, ale také minimálně několik měsíců žádná po dosažení 16 let neopustila sirotčinec.
  • Není jasné, kde přesně končí chlapci.
  • Zjistit, kdo je generál Collins, zastavit jej a přivést před soud, stejně jako celé vedení sirotčince. Podobných ústavů může být po státech mnoho, je nutné přinést důkazy, zveřejnit a zamezit tomu.
  • Kam vede telefonní číslo, které jsem dostala, abych mohla požádat o adopci chlapce, který mi zaslal tu žádost o pomoc?
hlaseni/m161_a272.txt · Poslední úprava: 2024/02/04 00:09 autor: 127.0.0.1