Nástroje pro tento web


hlaseni:m15_a104

Hlášení M15-A104

Průběh mise

Dostali jsme informaci, že za Bermudami zmizelo nové dopravní letadlo. Jednalo se o prototyp, který dokáže uvézt daleko více lidí, než jakékoli jiné letadlo. Naposledy bylo spatřeno na letišti na Bermudách, kde čerpalo palivo. Společně s ním je pohřešováno 50 lidí. Pátrání jsme zahájili naším vrtulníkem na Bermudách. Agentu 15 se podařilo zachytit slabý signál z jihozápadu. Naše pátrání pokračovalo z Baham. Podle zachyceného signálu jsme našli ostrůvek s vysílací věží. U tohoto ostrova se nám zbláznil kompas (stále se točil dokola). Z ostrova na nás někdo střílel. Schytali jsme pár zásahů a byli jsme nuceni nouzově přistát. Na ostrově jsme potkali rybáře, mladého kluka, kterého přilákal „pád“ našeho stroje. Dozvěděli jsme se od něj, že ostrov patří „slunečním“ lidem. Jsou moc zlí, po něm už také párkrát stříleli. Ještě jsme se dozvěděli, že sem občas přilétají Rusové. Došli jsme téměř k vysílači. Byl hlídán ozbrojenci. Agenta A106 zajali. Podařilo se mi dva z nich zastřelit. Vzali jsme Agenta A106 a přesunuli se k přístavu. V přístavu bylo zakotveno ztracené letadlo. Po nějaké chvíli začali všichni vojáci z ostrova odjíždět. Začali nám blbnout všechny přístroje. Vrátili jsme se k vysílači. Ukázalo se, že se jedná o Teslovu věž. Dostali jsme se do bunkru pod věží. Našli jsme tam spoustu lidí, posádku letadla. Všichni byli nějak ovlivnění. Nejevili žádné známky agrese, ale pomalu se nám snažili ve všem zabránit. Proběhnul jsem dovnitř bunkru a snažil jsem se najít generátor. Agent A106 měl strach, dva lidi zastřelil a dva vážně zranil. Po mě také jednou vystřelil, naštěstí minul. Podařilo se mi najít generátor. Stál u něj kapitán letadla, v ruce měl samopal a ve drahé granát. Vypnul jsem generátor a chytil kapitána za ruku s granátem. Všichni lidé zvláčněli a netušili kde jsou. Byli jako omámení. V celém bunkru byly nastraženy výbušniny a vypnutím generátoru se aktivovali. Vtáhl jsem kapitána ven a vše explodovalo. 20 lidí přežilo. Nic si nepomatovali. Naložili jsem je do letadla a poslali na Bahamy se zapnutou vysílačkou. Veřejnost si bude myslet, že se jedná o další záhadu Bermudského trojúhelníku.

Zjištěné informace

Na ostrově byli vojáci a členové organizace, která má ve znaku zlaté ozubené kolo. Prováděli zde experimenty s ovlivňováním lidí. Lidi zde ovlivňovali pomocí Teslovy věže.

Informace k došetření

Co je to za organizaci se znakem zlatého ozubeného kola. Jaké národy jsou v této organizaci, kromě Rusů a Němců. Jak fungují jejich experimenty a čeho se snaží dosáhnout.

hlaseni/m15_a104.txt · Poslední úprava: 2024/02/13 22:56 autor: 127.0.0.1